Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Baltic Ethno On The Road

22. oktoober, 2021

Pärimusmuusika Ait, suur saal

19:00

7/10€

Baltic Ethno on the Road projektis saavad kokku kuus noort ja andekat muusikut, kes kõik esindavad oma kultuuri traditsioone, õpivad üksteiselt ja musitseerivad koos ning annavad töötube ja kontserte. Seekordne Baltic Ethno on the Road kuue-liikmeline seltskond reisib 21. oktoobrist kuni 8. novembrini - kõigepealt Eestist Soome, Soomest Rootsi ja lõpetab Taanis.

Kontsert viib kuulajad Soome, Eestisse, Rootsi, Taani, Belgiasse, Iraaki ja Indiasse. Erinevate kultuuride muusikatraditsioonid kohtuvad ja segunevad ning tähistavad sel viisil ülemaailmset rahvamuusika pärandit.

Bändis:
Prabhat Das - Tabla - India
Bram Van Weverberg - Akordion - Belgia
Laura Holm Skyum - Tšello - Taani
Sarkawt Karlsson - Klarnet - Rootsi/Iraak
Veera Kuisma - Viiul - Soome
Katariina Tirmaste - Ristflööt - Eesti

ETNO on 30 riigis tegutsev folk-, maailma- ja pärimusmuusika programmi, mis on suunatud noortele muusikutele (vanuses 16–30), et taaselustada ja elus hoida ülemaailmset kultuuripärandit ning toetada rahu, sallivust ja mõistmist. ETNO kaasab noori läbi igaaastaste rahvusvaheliste muusikalaagrite ning töötubade, kontsertide ja ringreiside, tehes koostööd koolide, kõrgkoolide ja teiste noorte rühmadega.

ETNO käigus õpetavad noored üksteisele kuulmise järgi oma kultuuri muusikat. See on mitteametlik pedagoogika, mida on viimase 30 aasta jooksul täiustatud ja mis hõlmab kultuuridevahelise dialoogi ja mõistmise põhimõtteid.

--
Sündmuse külastamiseks kehtivate terviseohutuse tõendamise nõuetega saab tutvuda siin.

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised