Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Lamamiskontsert - Kaisa Kuslapuu "Erikord"

9. detsember, 2021

Pärimusmuusika Ait, suur saal

19:00

7/10€

Kaisa Kuslapuu on Kagu-Eesti nabaväädiga multiinstrumentalist, kes otsib head voolamist. Tema mõtte- ja käekirja on mõjutanud nii klassikaline, jazz- kui pärimusmuusika ning viimase sees on ta tänu torupilliarmastusele elanud lapsest saati. Praegused käigud tiirlevad kiivalt ümber klaveri ning „Erikord” tõmbab sellele pillile ringi ümber ja joont alla.

„Klaveri kaudu saan olla plastiline, hingata sisse ja välja laulu keeles.” Kaisa Kuslapuu muusika astub lamamiskontserdil tantsuringist välja ning teeb kuulajatele aseme pärimusmuusika, improvisatsiooni ja omaloomingu lõikekohtadesse. Lõigata tuleb hoolega, lausa saalipõrandast saarekesi, et igaüks saaks triivida sinna, kuhu soovi on.

„Erikord” lubab korraldada ja hoida, kanda eri nurkadest kokku külma ja sooja, rohelist ja punast, pinget ja lahendust. Kordofoni peamine tunnus, võnkuv klaverikeel, elab oma elu haamrilöögi ja vildisummutuse vahel, kuid talle võib siiski omistada pidulikkust, ootusärevust, nukrust, apaatiat, igatsust, südame suurimat rõõmu – just neid tundeid, millega Kaisa klahvi sees käib.--
Sündmuse külastamiseks kehtivate terviseohutuse tõendamise nõuetega saab tutvuda siin.

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised