Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Jostein Gulbrandsen Trio (Norra) / Viljandi Kitarrifestival 2021

15. oktoober, 2021

Pärimusmuusika Ait, suur saal

19:00

10-15€

Jostein Gulbrandsen on Norrast pärit kitarrist, kes tegutseb New Yorgis alates 2001.aastast. Ta on oma nime alt välja andnud kolm albumit “Twelve”, “Release of Tension” ja “Looking Ahead”. Ta on Hal/Leonardi teose “Modern Jazz and Fusion Guitar” autor ning Collings Guitars and Quilter artist. Ta on esinenud Rochesteri rahvusvahelisel džässifestivalil, Trondheimi džässifestivalil, Birdlandis, Blue Note NYC -s; 55 baaris, The Kennedy Centeris ja paljudes teistes kohtades.

Jens Fossum on Norra üks ihaldatuimaid bassimehi. Ta on esinenud kogu Euroopas ja on Knut Riisnæsi kvarteti liige. Ta avaldas 2015. aastal sooloalbumi “Bass Detector”, mis pälvis ajakirjas Downbeat 4 tähte.

Espen Aalberg on Trondheimis tegutsev trummar ja bändi eestvedaja. Ta juhtis edukat kvartetti The Core, mis andis välja mitmeid albumeid ja tuuritas üle Euroopa, USA, India ja Jaapani. Samuti on ta koos Rootsi saksofonisti Jonas Kullhammariga esinenud ja salvestanud plaadifirmas Clean Feed Records. Lisaks sellele, et ta on džässtrummar esineb ta regulaarselt ka Trondheimi sümfooniaorkestriga.

Jostein Gulbrandseni trio mängib Gulbrandseni loodud muusikat, mis lähtub nii tema Skandinaavia pärandist kui ka Ameerika džässi mõjust.

Rohkem infot: https://viljandiguitar.ee/

 

Sündmuse külastamiseks kehtivate terviseohutuse tõendamise nõuetega saab tutvuda siin.

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised