Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Tite- ja lastemängutuba

30. september, 2021

Pärimusmuusika Ait, väike saal

11:00

5€ laps vanemaga

Väikelaste laulu- ja mängutuba kell 11:00

 

Väikelaste laulu- ja mängutuba on juba omal jalal liikuvatele kuni 3-aastastele mudilastele. Laste ja vanema(te)ga koos laulame vanu laule, loeme liisusalme, mängime lihtsamaid laulumänge, püüame esimesi tantsusamme seada, tutvume rahvakalendri tähtpäevadega ning kuulame ja katsume pille. Nii laps kui saatja on mõlemad tegevustesse kaasatud, et hiljem oleks kodus lihtsam salme, laule, mänge meelde tuletada. Tunni kestus 35-45 minutit.

 

Titelaulu- ja mängutuba kell 12:00

 

Titelaulu- ja mängutuba on koht kõige pisematele - neile, kes veel omal jalal ringi ei liigu. Koos laste ja vanema(te)ga mängime hüpitus- ja näpumänge, loeme vana-vanaemade kombel sõrmi ja varbaid, kuulame erinevaid pillihääli ning teeme tutvust vanade unelaulude ja laulumänudega. Lisaks räägime ära kõik rääkimist vajavad titejutud.  Tunni kestus 35-45 minutit.


--

Eestvedaja Kreete Viira on tegelenud Eesti pärimuskultuuriga teisest eluaastast peale Pelgulinna folklooriklubi juures, aastast 2002 selle juhendajana. Beebifolk sündis aastal 2008 koos Kreete esimese lapsega, tänaseks on Tallinnas tegutsemas 2 beebifolgi ja 2 lastefolgi rühma ja Tartus 3 folgiringi. Igal aastal juulikuu viimasel nädalal võib Kreete leida Viljandi pärimusmuusika festivalil läbi viimas titelaulu- ja mängutuba ning last  laulu- ja mängutuba.

Kreete on lõpetanud Tartu Ülikooli Eesti ja võrdleva rahvaluule eriala (MA), kultuurikorralduse eriala (MA) ning koolieelse lasteasutuse õpetaja eriala (BA).


Kontserdi külastamiseks kehtivate terviseohutuse tõendamise nõuetega saab tutvuda siin.


KIIRTESTIMINE

Mängutoas osalemiseks saab kohapeal kiirtestida, testi hind on 3€. Palume aegsasti kohale tulla, sest testi tulemust tuleb oodata 15 minutit. End testida saab järgmistel aegadel:
kell 11:00 algavaks mängutoaks toimub testimine 10:30 - 10:50
kell 12:00 algavaks mängutoaks toimub testimine 11:30 - 11:50

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised