Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Koolitus
Festival "Torupill ja karmoška" / kohad täis

4. juuni, 2021 -
6. juuni, 2021

Viljandi Vaba Waldorfkool, Tasuja pst. 6

17:00

„Väärtustades oma“

Eelmisel aastal ära jäänud laagri mõtetest oleme võtnud sel korral sihi rohkem sellele, mida leidub meil siin samas lähedal. Meil on inimesed, muusika ja õpetajad kasvõi kõrvalkülas. Austame ja väärtustame oma.

Torupill ja karmoška on kaks head sõpra, kes käivad meie laagris juba mitmeid aastaid käsikäes ning sellest on kujunenud meeldejääv traditsioon. Sel aastal on meil kõrvalkülast kutsutud torupilli õppejõududeks Merike Paberits ja Kerli Kislõi, kes on pärimusmuusika arhiivipõhjadest head ning paremat välja kaevanud, et teile uusi-vanu lugusid õpetada. Karmoškavägesid juhatavad sel aastal Eestis tegutsevad Pavel Kutergin (Udmurtia), kes paneb oma muusikaga igaühel tantsujalad käima, ning Hartwin Dhoore (Belgia/flaami), kelle muusikaline looming on erakordselt kaasahaarav. Oleme kutsunud ka omaloomingu meistri Kaisa Kuslapuu, kes juhatab laagri ühislugusid ja tantsuõhtuid. Siia juurde mõttetera kogenud osalejatelt: „Head asja pole kunagi palju!“

Registreerimine on lõppenud vabade kohtade täitumise tõttu. 

KARMOŠKA GRUPPI REGISTREERIMINE


TORUPILLI GRUPPI REGISTREERIMINEOsalemistasu: 35 eur (sisaldab majutust ja toitlustust)
A/A EE161010220020668014 Viljandi Vanamuusika Festival
märksõna: Torupill + nimi
Korraldaja saab esitada arve. Palun sellest teavitada registreerimisel.

Kogunemine, ööbimine ja õppetöö toimub Viljandi Vaba Waldorfkooli ruumides (Lutsu tn. 3). Korraldajad pakuvad ööbimiseks elementaarse küljealuse, soovitav kaasa võtta isiklikuks uneks vajalikud vahendid. Osalustasu sisaldab ka toitlustust. Festivali lõppkontsert toimub pühapäeval 06.06.2021, kell 14.00. Koolitustõendi soovist anna teada registreerimisel. Osalemiseks on vajalik elementaarne torupillimängu oskus (algõpet ei toimu) ja karmoškamängijatel soovitavalt G-duuri instrument.

Korraldaja: Viljandi Vanamuusika festival MTÜ
Koostööpartner: EPMK August Pulsti õpistu
Toetajad: Eesti Kultuurkapital, Viljandi Linnavalitsus

Info:
Kristel Kutser: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5370 3360, (õppetöö sisu ja korraldus))
Trallmann: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 5665 9257 (rahaasjad, majutus, toitlustus jm. korraldus) 

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised