Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Kaminakontsert 2x2: Piret Päär & Cätlin Mägi + Duo Mann & Juula

20. jaanuar, 2021

Pärimusmuusika Ait, väike saal

19:00

10-12€

Duo Mann & Juula on 2020 aasta Noorte Pärimusbändide Konkursi võitjad. Maria Mänd ja Juuli Kõrre on lapsepõlvesõbrad ning viiuldajad Pärnust, kes õpivad teist aastat Tartus Heino Elleri Muusikakoolis. Neile meeldib koos mängida pärimusmuusikat Eestist ja välismaalt ning sellest inspireeritult loovad ka enda lugusid. 

Maria Mänd - viiul, laul
Juuli Kõrre - viiul, laul 

Facebook
Videod: 
https://youtu.be/b-_wrohGOQc
https://youtu.be/EkyOUoOyKQw 

Piret Päär & Cätlin Mägi “Norra lood”
Piret on jutuvestja ja Cätlin pillimängija. Piret armastab norra rahvajutte ja Cätlin norra pillilugusid. Piret on Norras käinud-näinud ja Cätlin on Norras elanud-õppinud. See kõik seotakse üheks mõnusaks norrameelseks jutuõhtuks, mida ilmestavad pillilood sealtsamast trollidemaalt. Cätlin on omandanud norra parmupilli- ja vilede traditsiooni parimatelt meistritelt Raulandis, Telemarki  maakonnas, mis on rikkaliku traditsiooniga piirkond. Piret on aga oma elu jooksul kohtunud norra lugudega mitmel viisil - ise lugenud, ise kogenud, ise kohal käinud. 

Piret Päär -  rahvajutud
Cätlin Mägi - torupill, parmupill, seljefløyte (pikkvile) ja sjøfløyte

Videod:
https://youtu.be/bNLFhl438q0
https://youtu.be/Qc_rzi7qkQ0

Jaanuaris ja veebruaris toimub mini-kontserdisari “Kaminakontsert 2x2”, kus ühe õhtu jooksul astuvad lavale kaks duot: üks juba kauem tegutsenud ja teine tudengitest koosnev duo. Tulemuseks on õdus õhtupoolik mõnusa muusikaga. 

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised