Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
GuitArte / Viljandi Kitarrifestival 2020

17. oktoober, 2020

Pärimusmuusika Ait, suur saal

18:00

10 - 15€

Mis juhtub siis, kui tardunud elu ja vaimu kiuste lahvatab inimhinges täisvereline kevad? Täis ootamatut tunnet, mille võimalikkus on ammu ununud. Ja kui pärast esimest, eredast päevast pimedaks löödud hoogu imbub kahe suvise rändaja teadmisse tõik, et nende teekond ei ole pilvitu?

13. Viljandi Kitarrifestivali eriprojekt on GuitArte - koosseis, milles kohtuvad kitarrimuusika, valgus- ja videokunst ning luule. Robert Jürjendali, Jaak Sooääre, Mart Soo, Andre Maakeri ja Ain Agana originaalloomingu ning Maian Kärmase loodud haikude kahekõnes jutustatakse publikule keelatud armastuse lugu, kus haikule omaselt aastaaegadele toetudes põimub lahti keelatud armastuse lugu „Sui”. Visuaalide ja valguse eest vastutavad Rene Liivamägi ja Carmen Seljamaa.

Rohkem infot: www.viljandiguitar.ee

NB! Kontsert korraldatakse vastavalt antud perioodil avalikele üritustele kehtivatele reeglitele. Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.

Pileti/passi ostmisel palume silmas pidada, et festivali üritustele ei ole lubatud need, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on ägeda respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (palavik, kuiv köha, hingamisraskused). Riskirühma kuuluvatel isikutel (vanemaealised ja kroonilisi haiguseid põdevad inimesed) võimalusel vältida osalemist.

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised