Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Mari Jürjens, Robert Jürjendal, Liis Viira / Viljandi Kitarrifestival 2020

16. oktoober, 2020

Pärimusmuusika Ait, suur saal

21:00

10 - 15€

Mari Jürjens on vabakutseline eesti näitleja, laulja ja laululooja. Mari looming on inspireeritud aja pöördumatust kulgemisest, inimeseks olemisest, suureks kasvamisest ja Eestimaa loodusest.

Liis Viira on mitmekülgne looja, kelle huvid võib jagada kolme suunda – helilooming ja improvisatsioon, klassikaline interpretatsioon harfil ning heli ja liikuvat pilti (animatsiooni) ühendav looming. Liisi tegevus harfimängijana ulatub soolokontsertidest ja improvisatsioonilisest tegevusest orkestrimänguni.

Robert Jürjendal on kitarrist ja helilooja, kelle loomingusse kuuluvad heakõlaline kammer – ja koorimuusika, eksperimentaalne elektroonikaga põimitud progerokk ning ambient jazz, filmi- ja teatrimuusika.

Mari, Liisi ja Roberti ühisel kontserdil kõlab kõigi kolme looming.

Rohkem infot: viljandiguitar.ee


NB! Kontsert korraldatakse vastavalt antud perioodil avalikele üritustele kehtivatele reeglitele. Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.

Pileti/passi ostmisel palume silmas pidada, et festivali üritustele ei ole lubatud need, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on ägeda respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (palavik, kuiv köha, hingamisraskused). Riskirühma kuuluvatel isikutel (vanemaealised ja kroonilisi haiguseid põdevad inimesed) võimalusel vältida osalemist.

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised