Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Viljandi Guitar Trio / Viljandi Kitarrifestival 2020

16. oktoober, 2020

Pärimusmuusika Ait, suur saal

19:00

10 - 15€

Viljandi Guitar Trio sai alguse 2008. aastal Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias Robert Jürjendali juhendamisel tegutsevast kitarristuudiost. Tänu ühisele huvile kvinthäälestuses kitarrimängu vastu loodigi Viljandi Guitar Trio, kuhu kuuluvad Jalmar Vabarna, Jaan Jaago ja Argo Vals.

Nad mängivad kvinthäälestuses akustilisi kitarre, mis põhineb maailmakuulsal Guitar Graft metoodikal. See ebatavaline ümberhäälestus avab mängijatele uusi kompositsiooni- ja eneseväljendus võimalusi ning lubab eksperimenteerida senisest mitmekesisemate mänguvõtetega. Ansambel esitab peaasjalikult omaloomingut, mis on enim mõjutatud jazz- ja pärimusmuusikast.

2011. aastal ilmus Viljandi Guitar Trio esimene album „VGT“ ja 2014. aastal teine täispikk "10-56". Kaks aastat loomingulisel pausil olnud Viljandi Guitar Trio on tänu kutsele esineda Viljandi Kitarrifestivalil taas kokku tulnud ning esitab kontserdil paremikku oma varasemast repertuaarist ning esmakordse esituse saavad ka mitu värsket pala, mida VGT lõppeva esinemispausi ajal tegelikult haudunud on.

Rohkem infot: viljandiguitar.ee

NB! Kontsert korraldatakse vastavalt antud perioodil avalikele üritustele kehtivatele reeglitele. Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.

Pileti/passi ostmisel palume silmas pidada, et festivali üritustele ei ole lubatud need, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on ägeda respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (palavik, kuiv köha, hingamisraskused). Riskirühma kuuluvatel isikutel (vanemaealised ja kroonilisi haiguseid põdevad inimesed) võimalusel vältida osalemist.

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised