Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Koolitus
Eesti Etno Randevuu

1. oktoober, 2020 -
4. oktoober, 2020

Pärimusmuusika Ait

Etno Randevuu on uus sügisene 3-päevane Eesti ETNO fanaatikute kogunemine. Idee on kahe päeva jooksul õppida 9 noore juhendaja käe all selgeks 10 etnolaagrites tuntuks saanud hittlugu. Lood valivad välja ja seavad juhendajad, kes saadavad need tutvumiseks 25-le randevuust huvitatud etnokale septembrikuu alguses. Randevuutama on oodatud nii värsked kui ammused etnolaagrites osalenud.

Juhendajateks on sellel esmakohtumisel noored säravad pärimusmuusika ja etnomaailma tähed Henrika Trave, Tanel Sakrits, Léon Allik, Karoliine-Lisette Kõiv, Kelly Veinberg, Elina Kasesalu, Regina Mänd, Kärt Tambet ja Katariina Tirmaste.
Lugude kokkumäng leiab aset 1. ja 2. oktoobril Viljandis, mis päädib energiast pakatava kontserdiga Lõikuspeol Viljandi Pärimusmuusika Aidas.

 
KURSUSE TASU JA REGISTREERUMINE

Kursuse tasu on 60€

Hinnas sisaldub:

  • majutus hommikusöögiga
  • esineja sissepääs Lõikuspeole
  • õppetöö laagri ajal

Registreerumiseks tuleb täita vastav vorm.

Kinnitus laagrisse saamiseks saadetakse hiljemalt 2 nädala jooksul peale registreerumisavalduse saatmist.

Saades laagrijuhi kinnituse laagris osalemise kohta, palume kanda tagastamatu garantiisumma 20€ MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskuse arveldusarvele SEB pangas EE691010220008039018. Ettemaks garanteerib koha laagris!

Ülejäänud 40€ peab olema laekunud Eesti Pärimusmuusika Keskuse arvele hiljemalt 15. septembriks 2020. Makse selgituseks märkida "Eesti Randevuu 2020" ja oma nimi.

Registreerumine lõpeb 1. septembril, kuid võtame soovijaid vabade kohtade olemasolul vastu ka peale seda.

RWD_REGISTRATION_IS_CLOSED

Registreeru

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised