Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Koolitus
Kitarrisaate kujundamine ja praktiline harmoonia Viljandis

24. oktoober, 2020

Viljandi Pärimusmuusika ait, Tasuja pst. 6, Viljandi

11:00

Aeg: 24.10 / kell 11:00-16:30
Koht: Viljandi pärimusmuusika ait, Tasuja pst. 6, Viljandi 71011
Koolitaja: Andre Maaker
Kursuse tasu: 50 eur
Kursusel osalemiseks on vajalik isiklik kitarr
Mänguoskus: ootame kursusele kooliõpetajaid ja huviringide juhendajaid ning lihtsalt harrastajaid, kes soovivad laiendada oma oskusi ja teadmisi kitarri mängimisel ja õpetamisel.

REGISTREERU


Peale registreerumist palume kanda koolitussumma 50 € MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskuse arveldusarvele SEB pangas EE691010220008039018. Makse selgituseks tuleb märkida KITARRISAATE kujundamine ja praktiline harmoonia ja oma nimi. Makse garanteerib koha kursusel!

- tutvume akordisaate kujundamisega (tähtharmoonia, bassihääl, saatefaktuurid erinevates stiilides, lihtsad reharmonisatsioonivõtted jt.)
- vaatame improvisatsioonivõimalusi
- ja läbi praktilise tegevuse uurime, kuidas moodustada kitarriansamblit

Andre Maakeri muusikutee algas Kuressaares klarnetit ja saksofoni õppides ning 15-aastaselt hakkas ta õppima kitarri Tiit Pauluse käe all. Hiljem on õpingud viinud teda Tallinna Georg Otsa nimelisse muusikakooli ja TÜ Viljandi kultuuriakadeemiasse, kus ta ka õppejõuna töötab. Üheks Eesti parimaks džässkitarristiks peetav Andre Maaker näeb džässmuusikuks saamist kui individuaalset ja loovat protsessi, kus kool mängib kindlasti suurt rolli, kuid veelgi olulisem on isiklik suhe ja kirg muusikasse ning tahe helidega mänglevalt ümber käia. Stiilimääratlusi vältides nimetab ta ennast pigem loovmuusikuks, jättes nii ruumi erinevate muusikastiilide vahel liikumiseks, sest teda köidavad erinevad kõlamaailmad ja improviseerides tunneb ta end ühtviisi koduselt nii džässi-, folgi-, roki- kui ka kammermuusikalavadel.

Kontakt:
Janne Suits
August Pulsti õpistu juhataja
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
372 5129491
www.folk.ee/opistu

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised