Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Koolitus
Saatepillid lasteaia muusikaõppes / kohad täis

21. september, 2020

Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst. 6, Viljandi

11:00

Aeg: 21. september / kell 11:00 - 16:45
Koht: Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst. 6, Viljandi
Koolitaja: Aime Reier
Grupi suurus: kuni 15 inimest
Kursuse tasu: 35 eur

Kursusel osalemiseks võta kaasa oma pillid, mida põhiliselt mängid.
Juhendaja võtab kursusele ka muud pillid kaasa (ukulele, flööt, akordion, väikekannel jt.)

Lasteaia muusikatunnis saab kasutada mitmeid erinevaid pille, et saata laste laulu, tantsu ja pillimängu. Lisaks klaverile on tore mängida väikekannelt, ukulelet, kitarri, akordionit. Kursusel saab praktiseerida erinevate pillidega (väikekannel, ukulele) laulude, pillilugude, liikumiste saatmist ja tutvuda laste pilli- ja rütmimängu võimalustega. Teeme praktiliselt läbi lood, kus saab kaasata lapsi järk-järgult pille mängima laste ansamblimängus, kasutades võimalikult lihtsaid ülesandeid nende jaoks.

Aime Reier: “Olen muusikaõpetajana tegutsenud 1982. aastast kuni tänaseni. Peale Rakvere Pedagoogikakooli lõpetamist alustasin lastega tegelemist. Lõpetasin Viljandi Kultuurikolledži rahvamuusika eriala ja töötan Viiratsi lasteaia muusikaõpetajana. Lisaks õpetan kandlemängu ka erinevatel August Pulsti Õpistu kursustel ja TÜVKA kooli- ja pärimusmuusika tudengitele. Lastega on tore tööd teha, nad on siirad ja uudishimulikud ning elu algastmel on hea anda neile teele kaasa midagi ilusat, head, loovat ja rõõmsameelset.”

Kontakt:
Janne Suits
August Pulsti õpistu juhataja
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+ 372 5129491
www.folk.ee/opistu

Saatepillid lasteaia muusikaõppes kevad 2020

Palume kanda koolitussumma 35 € MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskuse arveldusarvele SEB pangas EE691010220008039018. Makse selgituseks tuleb märkida SAATEPILLID LASTEAIA MUUSIKAÕPPES ja oma nimi. Makse garanteerib koha kursusel! Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

*
*
*
*
*
*
*
*
*

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised