Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kursus
Saatepillid lasteaia muusikaõppes - edasi lükatud

16. märts, 2020

Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst. 6, Viljandi

11:00

Seoses eriolukorraga riigis lükkuvad edasi kõik tänasest kuni mai alguseni (13.03 - 30.04) toimuma pidanud Eesti Pärimusmuusika Keskuse poolt korraldatud sündmused. Sealhulgas Zetode tuuri kaks viimast kontserti Nõunis ja Sargveres, Aida sünnipäev, Torupillifestival, Võistumängimine, Noorte pärimusbändide päev, Laste Kevad Etno ning ka väiksemad sündmused ja August Pulsti õpistu poolt korraldatavad kursused. 

Kõikide edasi lükatud sündmuste uued kuupäevad anname teada jooksvalt nende selgumisel oma kodulehel folk.ee ning sotsiaalmeedia kanalites. Praeguseks ostetud pääsmed ja tasutud kursustel ja Torupillifestivalil osalemised kehtivad uutel kuupäevadel. 

Viljandi Pärimusmuusika Aida saali rentivate korraldajate sündmuste ära jäämise ning piletite kehtivuse või tagasi ostmise kohta jagavad korraldajad ise. Korraldaja info leiate Piletilevi sündmuse lehe paremalt küljelt kaardi alt. 

Hoidke end, oma lähedasi, püsige terved ja puhake!

Eesti Pärimusmuusika Keskuse meeskond

---

 

Aeg: 16. märts / kell 11:00 - 16:45
Koht: Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst. 6, Viljandi
Koolitaja: Aime Reier
Grupi suurus: kuni 15 inimest
Kursuse tasu: 35 eur

KOHAD ON HETKEL TÄIDETUD. REGISTREERI ENNAST JA ME VÕTAME KOHA VABANEMISEL VÕI UUE GRUPI LOOMISEL ÜHENDUST.


Kursusel osalemiseks võta kaasa ka oma pillid, mida mängid.
Juhendaja võtab kursusele ka muud pillid kaasa (ukulele, flööt, akordion, väikekannel jt.)

Lasteaia muusikatunnis saab kasutada mitmeid erinevaid pille, et saata laste laulu, tantsu ja pillimängu. Lisaks klaverile on tore mängida väikekannelt, ukulelet, kitarri, akordionit. Kursusel saab praktiseerida erinevate pillidega (väikekannel, ukulele) laulude, pillilugude, liikumiste saatmist ja tutvuda laste pilli- ja rütmimängu võimalustega. Teeme praktiliselt läbi lood, kus saab kaasata lapsi järk-järgult pille mängima laste ansamblimängus, kasutades võimalikult lihtsaid ülesandeid nende jaoks.

Aime Reier: “Olen muusikaõpetaja tegutsenud 1982. aastast kuni tänaseni. Peale Rakvere Pedagoogikakooli lõpetamist alustasin lastega tegelemist. Lõpetasin Viljandi Kultuurikolledži rahvamuusika eriala ja töötan Viiratsi lasteaia muusikaõpetajana. Lisaks õpetan kandlemängu ka erinevatel August Pulsti Õpistu kursustel ja TÜVK kooli- ja pärimusmuusika tudengitele. Lastega on tore tööd teha, nad on siirad ja uudishimulikud ning elu algastmel on hea anda neile teele kaasa midagi ilusat, head, loovat ja rõõmsameelset.”

Kontakt:
Mare Lilienthal
August Pulsti õpistu õppejuht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
434 2061, 52 80 739
www.folk.ee/opistu 

Saatepillid lasteaia muusikaõppes kevad 2020

Palume kanda koolitussumma 35 € MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskuse arveldusarvele SEB pangas EE691010220008039018. Makse selgituseks tuleb märkida SAATEPILLID LASTEAIA MUUSIKAÕPPES ja oma nimi. Makse garanteerib koha kursusel! Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

*
*
*
*
*
*
*
*
*

Registreeru

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised