Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kursus
Viiul algajatele Tartus - edasi lükatud

17. märts, 2020

Pepleri 27, Tartu

18:00

Seoses eriolukorraga riigis lükkuvad edasi kõik tänasest kuni mai alguseni (13.03 - 30.04) toimuma pidanud Eesti Pärimusmuusika Keskuse poolt korraldatud sündmused. Sealhulgas Zetode tuuri kaks viimast kontserti Nõunis ja Sargveres, Aida sünnipäev, Torupillifestival, Võistumängimine, Noorte pärimusbändide päev, Laste Kevad Etno ning ka väiksemad sündmused ja August Pulsti õpistu poolt korraldatavad kursused. 

Kõikide edasi lükatud sündmuste uued kuupäevad anname teada jooksvalt nende selgumisel oma kodulehel folk.ee ning sotsiaalmeedia kanalites. Praeguseks ostetud pääsmed ja tasutud kursustel ja Torupillifestivalil osalemised kehtivad uutel kuupäevadel. 

Viljandi Pärimusmuusika Aida saali rentivate korraldajate sündmuste ära jäämise ning piletite kehtivuse või tagasi ostmise kohta jagavad korraldajad ise. Korraldaja info leiate Piletilevi sündmuse lehe paremalt küljelt kaardi alt. 

Hoidke end, oma lähedasi, püsige terved ja puhake!

Eesti Pärimusmuusika Keskuse meeskond

---

 

Aeg: teisipäeviti 17.03, 31.03, 14.04, 28.04 / kell 18:00 - 19:30 (üks aeg lisandub kokkuleppel osalejatega)
Koht: Pepleri 27, Tartu
Koolitaja: Liisa Koemets
Grupi suurus: kuni 8 inimest
Kursuse tasu: 60 eur
Kursuse osalemiseks on vajalik oma viiul. Kui sul oma pilli ei ole, konsulteeri pilli leidmiseks kursuse korraldajaga (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Ootame osalema kõiki, kellel vanaisa viiul pööningule vedelema on jäänud ja tahaks sellele hääled sisse tõmmata. Hea oleks, kui sa oled kunagi viiuliga paar sammukest juba teinud ja soovid nüüd oma oskusi arendada ja üles soojendada. Kui sa üldse ei ole viiulit käes hoidnud, kuid mängid mõnda muud pilli, siis tule ka kursusele, usume et jõuad kiiresti algvõtted omandada ning sujuvalt kursuse tempoga kaasa lüüa. Kui sa aga oled terve elu unistanud, et seda imelist pilli mängida, kuid ei ole kunagi ühtegi pilli mänginud, siis kontakteeru kursuse juhendaja Liisaga (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. +372 53324924, tunnitasu: 25 eur) ning lepi kokku üks individuaaltund enne kursust, et esimesed sammud õpetajaga kahekesi ära teha.

Kursusel õpime põnevate harjutuste ja eesti pärimusmuusika kaudu tundma viiulit, selle ehitust ja mänguvõtteid. Kursuse lõpuks saab osaleja endale baasteadmised viiuli mängutehnikast ja oskab kindlasti mängida ka mõnda toredat pillilugu.

Liisa Koemets: “Olen lõpetanud Viljandi Kultuuriakadeemia pärimusmuusika erialal ning hetkel tegutsen pärimusviiuli õpetajana Nõo Muusikakoolis ning hiiu kandle õpetajana Vormsi Põhikoolis. Viiulimängu rõõmu on mul olnud võimalik mitu aastat edasi anda Pärimusa lastelaagris ning õpetajana Viljandi Muusikakoolis. Olen läbinud põnevaid kursusi, sh Suzuki viiuliõpetamise metoodika 1. taseme, ning osalenud mitmetes rahvusvahelistes ETHNO pärimuslaagrites."

Kursus toimub koostöös Tartumaa Rahvakultuuri Keskseltsiga

Kontakt:
Mare Lilienthal
August Pulsti õpistu õppejuht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
434 2061, 52 80 739
www.folk.ee/opistu

Viiul algajatele Tartus kevad 2020

Palume kanda koolitussumma 60 eur MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskuse arveldusarvele SEB pangas EE691010220008039018. Makse selgituseks tuleb märkida VIIUL algajatele Tartus ja oma nimi. Makse garanteerib koha kursusel! Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

 

*
*
*
*
*
*
*
*

 

Registreeru

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised