Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
UNUSTAMATU Mister X - edasi lükatud! Uus kuupäev 17.09!

16. aprill, 2020

Pärimusmuusika Ait, suur saal

19:00

20,50 €

Seoses Eriolukorra kehtestamisega Eesti Vabariigis lükkub edasi UNUSTAMATU Mister X Kontsert-meenutused Georg Otsast, mis pidi toimuma 12.04-23.04.
Sündmusel kehtivad juba ostetud piletid.
Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis andke sellest teada aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., kirja sisus märkida enda tellimusenumber. 
Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunkides, v.a Circe-K teenindusjaamades,.
Piletid tagastatakse kui tagasiost on avatud.

---

Kontsert-meenutused 100-aastasest Georg Otsast
KATRIN KARISMA, HANNA-LIINA VÕSA, 
LAURI LIIV, REIGO TAMM, JOHAN RANDVERE


GEORG OTS - üks suurimaid legende meie rahva kultuuri -ja muusikaloos, miljonite lemmik ning palavalt armastatud ooperi-, opereti ja estraadilaulja. Samal ajal suur tundlik kunstnik ja geniaalselt laulev näitleja. Ühtaegu nii soe ja oma. Teisalt jälle salapärane ning sama tabamatu nagu ka tema üks kuulsamaid rolle – Mister X. Isegi nüüd, 45 aastat pärast lahkumist, pole tema täht tuhmunud, vaid elab edasi sadades lauludes ja aariates, kümnetel helikandjatel. Kontserdil “Unustamatu Mister X” meenutab Georg Otsa mitte vähem palavalt armastatud lavalegend, näitleja ja tuntud operetitäht Katrin Karisma. Tema meenutused seovad Georgi kuulsamad laulud ja aariad meie noorema põlvkonna säravate näitlevate lauljate Hanna-Liina Võsa, Lauri Liivi ning Rahvusooperi Estonia solisti Reigo Tamme esituses üheks unustamatuks tervikuks. Klaveril saadab neid alati karismaatiline Johan Randvere. “Unustamatu Mister X” on õhtu, kus läbi meenutuste ja unustamatute laulude taaselustub korraks möödunud sajandi suurkuju, kelle kohta sõnad nagu “asendamatu”, “kordumatu” ja “erakordne” ei mõju liialdustena, sest kirjeldada sõnadega nii suurt talenti polegi tegelikult võimalik.

12.04 kl 16 Vihula Mõis kontserdisaal
14.04 kl 19 Türi Kultuurikeskus
15.04 kl 19 Tallinn Rahvusraamatukogu suur saal
16.04 kl 19 Viljandi Pärimusmuusika Ait
18.04 kl 19 Pärnu Nooruse Maja
19.04 kl 16 Tallinn Von Glehni teater
21.04 kl 19 Võru Kultuurimaja Kannel
22.04 kl 19 Tartu ERMi sillaala (A)
23.04 kl 19 Laitse Graniitvilla

Piletid Piletilevi ja Piletimaailma eelmüügist 20 €, kollektiivtellimused See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Info +372 505 9625, www.kontsertkorraldus.ee

Kontserdi korraldaja – 505 9625 Vello Tellissaar
Tartu Kontsertkorraldus OÜ

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised