Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Koolitus
Laste I Kevad ETNO - edasi lükatud sügisesse

22. aprill, 2020 -
24. aprill, 2020

Pärimusmuusika Ait

15:00

Seoses eriolukorraga riigis lükkuvad edasi kõik tänasest kuni mai alguseni (13.03 - 30.04) toimuma pidanud Eesti Pärimusmuusika Keskuse poolt korraldatud sündmused.

Laste ETNO laager toimub sügisel, 20.-23.10.2020. Kevad ETNOsse registreerunutega võetakse ühendust. 

---

 

Laste Kevad ETNO laager on noortele muusikasõpradele, kel vanust 10-16 aastat ning olemas huvi pärimusmuusika vastu. Laagris osaleja peaks olema vähemalt 4 aastat pilli mänginud ning varasemalt kuulmise järgi lugusid õppinud.
Laste Kevad ETNO on uus laager lastele ja noortele, et oleks põhjust ka kevadel kokku tulla ja üheskoos muusikat teha. Esimeses laagris ootab meid ees põnev koostöö ansamblimängu juhendajate meistriklassis osalejatega, kes tulevad meile lugusid seadma ja õpetama.

Ees on ootamas laulu ja pillimängu täis ühisõpitoad ja tantsuõhtud. Koos veedetud ajale paneb vägeva punkti meie kontsert 24. aprillil Pärimusmuusika Aida laval. Kontserdile järgneb Tantsumaja, kus kõik huvilised on oodatud üles astuma.

Laagri tasu ja registreerumine. 

Kursuse tasu on 60 €.

Hinnas sisaldub:
- õppetöö ja vaba aja tegevused
- toitlustamine laagri ajal (hommiku-, lõuna-, õhtusöök)
- majutus Pärimusmuusika Aida väikeses saalis oma madratsitel

Registreerumiseks tuleb täita vastav vorm.

Kinnitus laagrisse saamiseks saadetakse osalejale 1 nädala jooksul alates registreerumisavalduse saatmisest. Saades laagrijuhi kinnituse laagris osalemise kohta, palume kanda tagastamatu garantiisumma 15 € selgitusega "Laste Kevad ETNO" ja lapse nimi MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskuse arveldusarvele SEB pangas EE691010220008039018.

Ettemaks garanteerib koha laagris!

Ülejäänud 45 € peab olema laekunud Eesti Pärimusmuusika Keskuse arvele hiljemalt 10. aprilliks 2020. Makse selgituseks tuleks märkida "Laste Kevad ETNO" ja lapse nimi. 

Laste I Sügis ETNO 2020

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

Lisainfo ja kontakt:
Margit Kuhi
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 556 87474

 

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised