Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kursus
Rahvapärane viiul algajatele II Tallinnas

11. veebruar, 2020

Rahvakultuuri Keskus, Vilmsi 55, Tallinn

17:30

Aeg: teisipäeviti: 11., 25. veebruar, 24., 31. märts, 14. aprill kell 17:30 - 19:00
Koht: Rahvakultuuri Keskus, Vilmsi 55, Tallinn
Koolitaja: Sänni Noormets
Grupi suurus: kuni 6 inimest
Kursuse tasu: 70 eur
Kursusel osalemiseks on vajalik oma viiul
Ootame osalema kõiki, kes on kunagi viiuliga paar sammukest juba teinud ja soovivad nüüd oma oskusi arendada ja üles soojendada.

Juhul, kui sa ei tea, kas oskused on piisavad, kontakteeru kursuse juhendaja Sänniga (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., +372 58341962, tunnitasu: 25 eur) ning lepi kokku üks individuaaltund enne kursust, et esimesed sammud õpetajaga kahekesi ära teha.
Kursusel õpime põnevate harjutuste ja eesti pärimumsmuusika kaudu tundma viiulit ja selle imelise pilli mänguvõtteid. Kursuse lõpuks saab osaleja endale baasteadmised viiuli mängutehnikast ja oskab kindlasti mängida ka mõnda toredat pillilugu.

Sänni Noormets on pärimusmuusik ja viiulimängija, kes on lõpetanud Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia pärimusmuusika eriala (2014). Tänaseks on ta omandanud ka Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias (2017) pärimusmuusika magistri heliloomingu suunal, õpetab lastele traditsioonilist viiulimängu Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakoolis, juhendanud instrumentaalgruppi Prantsuse Lütseumis ning korraldab Tallinnas pillimängu ja lauluõhtuid (Tallinna Folgijämm), kutsudes kokku professionaalseid ja harrastusmuusikuid nii traditsioonilisi kui ka omaloomingulisi lugusid jagama ning koos musitseerima. Sänni peab lugu kohapärimusest, seega annab ta endast parima, et kursuse jooksul üksteisega tutvudes leitakse kursuse osalejate kodukoha pillilood, et õping ja mäng oleks veelgi isiklikum ning armsam.

Kursus toimub koostöös Rahvakultuuri Keskusega

Kontakt:
Mare Lilienthal
August Pulsti õpistu õppejuht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
434 2061, 52 80 739

Rahvapärane viiul algajatele Tallinnas II 2020

Palume kanda koolitussumma 70 € MTÜ Eesti pärimusmuusika keskuse arveldusarvele SEB pangas EE691010220008039018. Makse selgituseks tuleb märkida RAHVAPÄRANE VIIULIMÄNG ALGAJATELE II ja oma nimi. Makse garanteerib koha kursusel!

Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna

*
*
*
*
*
*

Registreeru

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised