Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kursus
Väikekannel algajatele II Võrus

16. veebruar, 2020

Võru Instituut, Tartu tn 48, Võru. I korruse saal

12:00

Aeg: pühapäeviti 16.02, 23.02, 1.03, 22.03, 5.4 2020 kell 12:00 - 13:30
Koht: Võru Instituut, Tartu tn 48, Võru. I korruse saal
Koolitaja: Kadri Lepasson
Grupi suurus: kuni 8 inimest
Kursuse tasu: 60 eur

Kursusel osalemiseks on vajalik oma 6- või 7 keelne D-duuri väikekannel.
Kui sul ei ole oma pilli, saad selle laenutada kursuse korraldajalt laenutustasuga 15€ kuu

Kursusele ootame Sind, kes sa tunned väikekandlel mänguasendeid ja mänguvõtteid, oskad mängida põhilisi akorde, aga soovid eelnevalt omandatud teadmisi ja oskusi arendada.

Õpime juurde:
- Sõrmitsemis- ja katmistehnika erinevaid võtteid
- Eesti pärimusmuusika lugusid ja laule

Kadri Lepasson: “17 aastat tagasi alustasin pärimusmuusika õpinguid toonases Viljandi Kultuuriakadeemias. Mu põhipill oli akordion. Esimesel kursusel hakkasin lisapillina Elo Kalda juures väikekandletunde võtma. Mind ääretult võlus see pill. Olles vaid kuu aega tundides käinud, kutsuti mind Mustla Rahvamajja väikekandleringi juhendama. See oli omamoodi pöördepunkt mu tulevast karjääri silmas pidades. Sain Elo Kalda tundides õpitut kohe lastele edasi õpetada ja niimoodi käsikäes õppides-õpetades sai minust kandlemängija. Hetkel õpetan erinevaid kandleid Mooste Rahvamuusikakoolis ja tulevast sügisest ka Mõniste kooli Muusikapesas. Olen üks juhendajatest Wana Wõromaa Wunkorkestris ning mängin 10 aastat tegutsenud väikekandleansamblis TRIO Soon/Piho/Lepasson.”

Kursus toimub koostöös Võru Instituudiga

Väikekannel algajatele Võrus II 2020

Saades koolitusjuhi kinnituse kursusel osalemise kohta, palume kanda koolitussumma 60 € MTÜ Eesti pärimusmuusika keskuse arveldusarvele SEB pangas EE691010220008039018. Makse selgituseks tuleb märkida VÄIKEKANNEL ALGAJATELE II Võrus ja oma nimi. Makse garanteerib koha kursusel! Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

*
*
*
*
*
*
*

Registreeru

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised