Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Loeng
Omakultuuriakadeemia: Mihkel Seeder

3. detsember, 2019

Pärimusmuusika Ait, väike saal

18:00

Tasuta

Omakultuuriakadeemia sügishooaja neljas loeng

3. detsembril kell 18 peab ettekande Mihkel Seeder teemal "Võimatu missioon - mõtteid loovkirjutamisest ja õpetamisest“.

Loovkirjutamise õpetamine on vähemalt sama müstiline teema kui loovkirjutamine ise. Öeldakse, et kirjanikuks kedagi õpetada ei saa. Aga võib-olla isegi ei tohiks? Kuidas teha vahet heasoovlikul juhendamisel ja loomingulisel sekkumisel? Miks paljud head ideed ikkagi ei realiseeru - ja seda nii kirjaniku kui õpetajana?

Näitekirjanik, VAT Teatri dramaturg ja Drakadeemia juhendaja Mihkel Seeder käsitleb neid küsimusi oma kõigist kolmest rollist lähtudes.

Loeng toimub Pärimusmuusika Aida väikeses saalis. Sissepääs on tasuta!

--------

Omakultuuriakadeemia loengukursus tutvustab ja arendab eesti kultuurimõtet, keskendudes kultuurikandja tähenduslikule suhtele oma vahetu keskkonnaga. Kursus toimub avalike loengute vormis ning igal kohtumisel on erinev esineja. TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ja Eesti Pärimusmuusika Keskuse koostöös toimuva ettekannete sarja üldteemaks 2019/2020 hooajal on “Kuidas õpetada kunste?”. Üles astuvad kunstivaldkondades tegutsevad õppejõud ja meistrid, nii tunnustatud korüfeed kui nooremad radikaalid.

Loengud on järelvaadatavad UTTV keskkonnas: https://www.uttv.ee/otsing#sona=omakultuuriakadeemia

Loengusarja toetavad Viljandi linn ja Eesti Rahvuskultuuri Fond.

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised