Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kursus
Lõõtspill algajatele Tallinnas

4. märts, 2020

Eesti Rahvakultuuri Keskus Tallinnas, Vilmsi 55, Tallinn

18:00

Aeg: kolmapäeviti: 4.03, 11.03, 18.03, 25.03, 1.04 / kell 18:00 - 19:30
Koht: Eesti Rahvakultuuri Keskus Tallinnas, Vilmsi 55, Tallinn
Koolitaja: Kristi Kool
Grupi suurus: kuni 8 inimest
Kursuse tasu: 70 eur
Kursuse osalemiseks on vajalik oma lõõtspill (helistik G-C)

KOHAD ON HETKEL TÄIDETUD. REGISTREERI ENNAST JA ME VÕTAME KOHA VABANEMISEL VÕI UUE GRUPI LOOMISEL ÜHENDUST.

Kursusele ootame lõõtspillihuvilisi, kes juba mõningal määral on selle vahva pilliga kokku puutunud ja soovivad oma senist mänguoskust pisut arendada ning üht-teist juurde õppida. Kui sa aga ei ole kunagi lõõtspilli käes hoidnud, kuid see on sinu suurim soov, siis võta enne kursust ühendust kursuse juhendaja Kristi Kooliga (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel: 53469907, eratunni hind 25 eur) ning lepi temaga kokku üks individuaaltund, et esimesed sammud sellel pillil koos õpetajaga ära teha, ning siis julgesti grupitööga liituda. Kursusel tutvutakse lõõtspilli mänguvõimalustega ning õpitakse kuulmise järgi pillilugusid.

Kristi Kool: “Olen lõõtspillimängija, kelle peres on teppo-tüüpi lõõtsa mängimine kujunenud kolme põlvkonna näitel traditsiooniks: minu ema Ülle Kool mängib lõõtsa ja ka vanaisa August Laanesaar oli tuntud ning hinnatud lõõtspillimängija. Olen lõpetanud Tartu Valla Muusikakooli ja Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli klassikalise klaveri erialal. Paralleelselt klaveriõpingutega tekkis mul sügav huvi lõõtspilli vastu ning asusin õppima TÜ Viljandi Kultuuriakadeemiasse pärimusmuusikat. Magistriõpingud muusika- ja pilliõpetaja erialal möödusid samuti Viljandis.“

Kursus toimub koostöös Eesti Rahvakultuuri Keskusega.

Kontakt:
Mare Lilienthal
August Pulsti õpistu õppejuht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
434 2061, 52 80 739
www.folk.ee/opistu 

Lõõtspill algajatele Tallinnas 2020

Palume kanda koolitussumma 70 € MTÜ Eesti pärimusmuusika keskuse arveldusarvele SEB pangas EE691010220008039018. Makse selgituseks tuleb märkida LÕÕTSPILL ALGAJATELE TALLINNAS ja oma nimi. Makse garanteerib koha kursusel! Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

*
*
*
*
*
*
*
*

 

Registreeru

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised