Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kursus
Hiiu kannel algajatele Tartus

27. veebruar, 2020

Pepleri 27, Tartu

18:00

Aeg: Neljapäeviti: 27. veebruar, 12. märts, 26. märts, 9. aprill, 30. aprill       kell 16:15 I grupp / kell 18:00-19:30 II grupp
Koht: Pepleri 27, Tartu
Koolitaja: Liisa Koemets
Grupi suurus: kuni 8 inimest
Kursuse tasu: 60 eur

Kursuse osalemiseks on vajalik oma hiiu kannel. Kui sul oma pilli ei ole, konsulteeri pilli leidmiseks kursuse korraldajaga.

Kursuse tegevused
1. Mõnusa ja ergonoomilise pilli- ja poognahoiu leidmine
2. Õpime kuulmise järgi lihtsamaid pärimusmuusika lugusid
3. Tutvume erinevate võimalustega, kuidas laule ja pillilugusid hiiu kandlel saata
4. Praktilised harjutused sõrme- ja poognaosavuse arendamiseks
5. Tutvume ka pilli ajaloo ning hooldamisega

Liisa Koemets: “Olen lõpetanud Viljandi Kultuuriakadeemia pärimusmuusika erialal. Õpingute kestel puutusin kokku hiiu kandlega ning see omapärase kõla ja iseloomuga pill lummab mind siiani. Pealtnäha üsna primitiivne pill üllatab oma põnevate kõla nüanssidega ning mitmekülgsete mänguvõimalustega. Pill nõuab õpingute alguses ka küllalt kannatlikku meelt nii häälestamisel kui esimestel poogna tõmmetel ilusa tooni välja võlumisel. Hetkel õpetan hiiu kannelt Vormsi Põhikoolis ning pärimusviiulit Nõo Muusikakoolis. Lisaks sellele on mul olnud võimalus viimasel kolmel aastal õpetada täiskasvanuid ja lapsi ka hiiu kandle suvelaagris Vormsi saarel.”

Kursus toimub koostöös Tartumaa Rahvakultuuri Keskseltsiga

Palume kanda koolitussumma 60 € MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskuse arveldusarvele SEB pangas EE691010220008039018. Makse selgituseks tuleb märkida HIIU KANNEL algajatele ja oma nimi. Makse garanteerib koha kursusel! Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

Kontakt:
Mare Lilienthal
August Pulsti õpistu õppejuht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
434 2061, 52 80 739
www.folk.ee/opistu

 

Hiiu kannel algajatele Tartus 2020

Saades koolitusjuhi kinnituse kursusel osalemise kohta, palume kanda koolitussumma 60 € MTÜ Eesti pärimusmuusika keskuse arveldusarvele SEB pangas EE691010220008039018.
Makse selgituseks tuleb märkida Hiiu kannel algajatele Tartus ja oma nimi.
Makse garanteerib koha kursusel! Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

Registreeru

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised