Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Joel Remmel Trio

6. november, 2019

Pärimusmuusika Ait, väike saal

19:00

10 / 7 €

JOEL REMMEL TRIO
Joel Remmel - klaver
Heikko Remmel - kontrabass
Ramuel Tafenau - trummid
Kodumaise jazzi klaveritriode maastikul edukalt juba üle kaheksa aasta seilanud Joel Remmel Trio esitleb kevadel ilmunud uut albumit "Sharp"! Kontsert pakub kuulajaile meeldejäävaid elamusi, kus kuuleb peamiselt ansamblijuhi Joel Remmeli värsket loomingut, sekka ka mõned vanemad lood, mis on trio repertuaaris aastate jooksul kindlalt oma koha leidnud.

Lisaks ansambli liikmetele teeb esitletaval plaadil kaasa ka üks Soome tunnustatumaid trompetiste Jukka Eskola. Koostöö sai alguse aasta tagasi, mil album "Sharp" stuudios salvestati ja ühine muusikaline mõistmine oli kiire tulema.

Joel Remmel Trio kontserdid on alati energiast pakatavad, pakkudes lisaks virtuoossusele ka mõtlikke momente. Ansambel ootab väga toimuvat kontserti, et jagada publikuga mängurõõmu, mis koosmusitseerimisel ühes publikuga eriliselt võimendub!

Korraldaja: Muusika Viljandi Büroo / Viljandi Vanamuusika Festival MTÜ. Tel: 5665 9257, e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised