Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kursus
Väikekannel algajale Viljandis

16. oktoober, 2019

Pärimusmuusika Ait

17:00

Aeg: Kolmapäeviti 16., 30. okt; 6., 20., 27. nov; 4. dets kell 17.00-18.30
Koht: Pärimusmuusika ait, Tasuja 6, Viljandi
Koolitaja: Margit Kuhi
Grupi suurus: 8 inimest
Kursuse tasu: 60 eur
Kursusel osalemiseks on vajalik: 6- või 7-keelne D-duuri kannel

Saades koolitusjuhi kinnituse kursusel osalemise kohta, palume kanda koolitussumma 60 € MTÜ Eesti pärimusmuusika keskuse arveldusarvele SEB pangas EE691010220008039018. Makse selgituseks tuleb märkida VÄIKEKANNEL ALGAJALE VILJANDIS ja oma nimi. Makse garanteerib koha kursusel! Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

Väikekandlekursus on mõeldud eelkõige lasteaia ja koolide õpetajatele, huviringide juhendajatele ning ka kõigile teistele huvilistele. Algajate grupis saavad osaleda kõik need, kes ei oska väikekandlega veel midagi peale hakata või on veidi saanud kannelt mängida, kuid tunnevad end ses vallas endiselt ebakindlalt.

Kursuse sisu:
-Kasutame mängimiseks 6-7-keelseid D-duuri väikekandleid (kui sul ei ole oma pilli, saad selle laenutada kursuse korraldajalt laenutustasuga 15 eur/kuu. Selleks kontakteeru: Inga Ronk, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel: 4342 075)
-Tutvume sõrmitsemis- ja katmistehnika põhivõtetega
-Õpime mängima lihtsaid eesti pärimusmuusika lugusid ja saatma laule
-Räägime ka pilli hooldusest

Margit Kuhi: “olen lõpetanud Viljandi Kultuurikolledži rahvamuusika erialal ning alates 2000. aastast õpetanud lapsi ja täiskasvanuid väikekannelt mängima ning mängurõõmu tundma. Kandle juures võlub mind selle pilli helide maailm ja kasutusvõimaluste rohkus. Iga inimene peaks mingit pilli mängima ja läbi selle loomisrõõmu tundma ning kannel on selleks väga hea pill!” Margit korraldab laste-noorte pärimusmuusikalaagrit Kandlekoja PÄRIMUSA, Laste ja Eesti ETNO laagrit ning mitmeid kursuseid ja koolitusi Kandlekojas Raplamaal.

Kontakt:
Mare Lilienthal
August Pulsti õpistu õppejuht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
434 2061, 52 80 739

Väikekannel algajatele Viljandis

*
*
*
*
*
*

Registreeru

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised