Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kursus
Väikekannel algajatele I osa Tallinnas

3. oktoober, 2019

Rahvakultuuri Keskus

13:00

Aeg: Neljapäeviti 3., 10., 24. okt; 7., 21. nov. kell 13:00-16:00
Koht: Rahvakultuuri Keskus, Vilmsi 55, Tallinn
Koolitaja: Helle Suurlaht
Grupi suurus: kuni 10 inimest
Kursuse tasu: 100 eur

Kursuse osalemiseks on vajalik 6- või 7-keelne D-duuri kannel

Saades koolitusjuhi kinnituse kursusel osalemise kohta, palume kanda koolitussumma 100 € MTÜ Eesti pärimusmuusika keskuse arveldusarvele SEB pangas EE691010220008039018. Makse selgituseks tuleb märkida VÄIKEKANNEL ALGAJATELE TALLINNAS I osa ja oma nimi. Makse garanteerib koha kursusel! Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

Kursusele ootame Sind, kes sa tahad teha esimesed sammud väikekandlel ning õppida mängima paari lugu. Selleks, et kursusel osaleda, ei pea sa nooti oskama lugeda ega omama varasemat muusikaga tegelemise kogemust. Väikekannel on mõnus mobiilne pill, mida on hea kasutada töös lastega, enda meele rahustamiseks, perepidudel rahvalike laulude saatmiseks, tantsumuusika mängimiseks, ansamblimängus, lapse magama uinutamiseks jne.

Kursuse sisu:
Kasutame mängimiseks 6 - 7keelseid D-duuri väikekandleid (kui sul ei ole oma pilli, saad selle laenutada kursuse korraldajalt laenutustasuga 15 eur/kuu)
Tutvume sõrmitsemis- ja katmistehnika põhivõtetega
Õpime mängima lihtsaid eesti pärimusmuusika lugusid ja laule

Helle Suurlaht: „Olen lõpetanud TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia kandle - ja folklooriõpetaja erialal. Kandleid on Eestis palju, minu hingepill on väikekannel. Olen pillimeisterdamise kursustel kogenud inimeste suurt rõõmu oma kandle valmistamisest ja sellel mängimisest, see on midagi erakordset ja vaimustavat. Kandlemängus on ürgne jõud ja vägi, mis kannab inimesi. Kandlemängu imet ja võlu olen senini saanud jagada nii laste kui täiskasvanutega.“

Kursus toimub koostöös Rahvakultuuri Keskusega

Kursuse jätkukursus II osa toimub 13.02 - 02.04. 2020

Kontakt:
Mare Lilienthal
August Pulsti õpistu õppejuht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
434 2061, 52 80 739

Kursus on komplekteeritud, aga registreeru ikka. Juhul, kui mõni koht vabaneb, võtame ühendust.

Väikekannel algajatele I osa Tallinnas

*
*
*
*
*
*

Registreeru

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised