Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kursus
Rahvapärane viiul algajatele Viljandis

24. oktoober, 2019

Pärimusmuusika Ait

17:30

Aeg: Neljapäeviti 24., 31. okt; 7., 21., 28. nov. kell 17:30 - 19:00
Koht: Viljandi pärimusmuusika ait, Tasuja pst. 6
Koolitaja: Lee Taul
Grupi suurus: kuni 6 inimest
Kursuse tasu: 60 eur

Kursusel osalemiseks on vajalik oma viiul

Saades koolitusjuhi kinnituse kursusel osalemise kohta, palume kanda koolitussumma 60 € MTÜ Eesti pärimusmuusika keskuse arveldusarvele SEB pangas EE691010220008039018. Makse selgituseks tuleb märkida RAHVAPÄRANE VIIUL ALGAJATELE VILJANDIS ja oma nimi. Makse garanteerib koha kursusel! Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

Ootame osalema kõiki, kellel vanaisa viiul pööningule vedelema on jäänud ja tahaks sellele hääled sisse tõmmata. Hea oleks, kui sa oled kunagi viiuliga paar sammukest juba teinud ja soovid nüüd oma oskusi arendada ja üles soojendada. Kui sa üldse ei ole viiulit käes hoidnud, kuid mängid mõnda muud pilli, siis tule ka kursusele, usume et jõuad kiiresti algvõtted omandada ning sujuvalt kursuse tempoga kaasa lüüa. Kui sa aga oled terve elu unistanud, et seda imelist pilli mängida, kuid ei ole kunagi ühegi pilliga kokku puutunud, siis kontakteeru kursuse juhendaja Lee´ga (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., +372 56492412, tunnitasu: 25 eur), ning lepi kokku üks individuaaltund enne kursust, et esimesed sammud õpetajaga kahekesi ära teha.

Kursusel õpime põnevate harjutuste ja eesti pärimusmuusika kaudu tundma viiulit, selle ehitust, ajalugu ja mänguvõtteid. Kursuse lõpuks saab osaleja endale baasteadmised viiuli mängutehnikast ja oskab kindlasti mängida ka mõnda toredat pillilugu.

Lee Taul on Viljandi Kultuuriakadeemia lõpetanud muusik. Õpetamispagasit on ta korjanud erinevatest põnevatest laagritest (Ruhnu viiulaager, Laste Oma Folk, Eesti Etno) ning lisaks õpetab ta ka H. Elleri nimelises koolis pärimusmuusika erialal viiulit. Muusikuna tegutseb Lee koosseisus Black Bread Gone Mad, lisaks olnud tegev ansamblites Midrid, tribüüt-projektis Puzle (ansamblile Collage) ning loonud muusikat ka tantsu- ja teatrilavastustele ("Luba, et lendad", “Sünaps”, “Laineid lausudes”).

Kontakt:
Mare Lilienthal
August Pulsti õpistu õppejuht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
434 2061, 52 80 739

Rahvapärane viiul algajatele Viljandis 2019

*
*
*
*
*
*

Registreeru

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised