Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Manish Pingle (IND) feat. Brian Melvin (USA) / Viljandi Kitarrifestival 2019

11. oktoober, 2019

Pärimusmuusika Ait, suur saal

19:00

15/10 €

Hollywoodi kassahittide muusikameistrist indialane ning taji õpetaja USA-st panevad kokku oma oskused, et Viljandis esineda põneva kontserdiga, kus segunevad löökpillid, india-pärane sitari kunst ja ootamatud meloodiakõlad.

Manish Pingle on sünnist saadik elanud India muusika keskel. Pärast klassikalise vokaali õpinguid hakkas ta õppima rahvusliku kitarri. Kasutades džässielemente, on muusik loonud ainulaadse mängustiili. Manishi suurepärased teadmised heli ja muusika vallas on talle toonud tuntust ning võimaluse Hollywoodi mängufilmides „Life of Pi” ja „Eat Pray Love” helitehnoloogina kaasa teha.

Pingle’i kõrval tuleb lavale juba 20 aastat Tallinnas elanud, kuid algupäraselt San Fransiscost pärit löökpillimängija Brian Melvin. Ta on osav paljudes eri stiilides ning seetõttu on koostööd teinud Jaco Pastoriuse, Joe Hendersoni, John Scofieldi, Greg Allmani ja mitmete teistega. Eestis on ta koostööd teinud mitmete siinsete džässmuusikutega, samuti juhendanud töötube. Melvin mängib mitmeid pille – nii tablasid kui ka elektrilisi löökpille.

Sündmuse koduleht: https://viljandiguitar.ee/

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised