Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Näitus
18

11. oktoober, 2019

Pärimusmuusika Ait

MANISH PINGLE & BRIAN MELVIN

 

Hollywoodi kassahittide muusikameistrist indialane ning taji õpetaja USA-st panevad kokku oma oskused, et esineda Viljandis põneva kontserdiga, kus segunevad löökpillid, indiapärane sitari kunst ja ootamatud meloodiakõlad.

Manish Pingle on elanud sünnist saadik India muusika keskel. Pärast klassikalise vokaali õpinguid hakkas ta õppima rahvusliku kitarri. Kasutades džässielemente, on muusik loonud ainulaadse mängustiili, mis on talle tuntust toonud nii India televisioonistaarina kui ka heliinsenerina Hollywoodi mängufilmidele „Life of Pi” ja „Eat Pray Love”.

Pingle’i kõrval tuleb lavale juba 20 aastat Tallinnas elanud, kuid algupäraselt San Fransiscost pärit löökpillimängija Brian Melvin. Ta on osav paljudes eri stiilides ning seetõttu on koostööd teinud Jaco Pastoriuse, Joe Hendersoni, John Scofieldi, Greg Allmani ja mitmete teistega. Eestis on ta koostööd teinud mitmete siinsete džässmuusikutega ning samuti juhendanud ka töötube. Melvin mängib mitmeid pille – nii tablasid kui elektrilisi löökpille.

Sündmuse koduleht: http://viljandiguitar.ee/

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Loobu Luba küpsised