Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Külaline majas: Viljandi kitarrifestival 2019 - Jaak Sooäär Electric Quartet (EST)

3. august, 2019

Pärimusmuusika Ait, suur saal

JAAK SOOÄÄR ELECTRIC QUARTET (EST)

„Jeff Beck 75“

Suurbritannia kitarrist ja helilooja, kitarrimaailma suurkuju Jeff Beck tähistab sellel aastal 75. juubelit. Mitmekülgne eesti kitarrist Jaak Sooäär koos klahvimängija Madis Muuli, basskitarrist Henno Kelpi ja trummar Karl-Juhan Laanesaarega avaldavad legendile au kontserdiga, kus tulevad ettekandele lood Becki pika muusikutee erinevatest perioodidest.

Pianist Madis Muul teeb kaasa mitmetes erinevate džäss- ja popmuusikat viljelevates koosseisudes, nagu näiteks JT Conception, Raul Vaigla ja Lenna. Henno Kelp on ansamblist Terminaator tuntud basskitarrist. Karl-Juhan Laanesaar on trummar mitmetes  bändides, nagu Mahavok, Stone Killer 91 ja X-Panda. Jaak Sooäär on Eesti ja Baltikumi viimaste aastakümnete aktiivsemaid džässmuusikuid, kelle rahvusvaheliste ansamblite hulka kuuluvad näiteks The Dynamite Vikings, Kruglov-Sooäär Quartet ja Almost Zebra.

Erikülalisena astub kontserdil üles Riho Sibul, kes tulihingelise Jeff Becki muusika austajana on käinud mitmetel tema kontsertidel Euroopas ning esitanud Becki palasid ka oma kontsertidel.

Sündmuse koduleht: http://viljandiguitar.ee/

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised