Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Loeng
Edasi lükatud: Omakultuuriakadeemia: KATARIINA UNT "Mis mina siia puutun?" (uus kuupäev 19.01)

24. november, 2020

Pärimusmuusika Ait, suur saal

18:00

tasuta

Loeng on edasi lükatud! Uus kuupäev on 19. jaanuar!
-----------
 
Katariina Unt on näitleja ja teatripedagoog, oma erialal tegutsenud mitmetes erinevates žanrites ja meediumites pea kolmkümmend aastat. Õpetaja ametit on pidanud EMTA lavakunstikoolis, TLÜ Balti Filmi-ja Meediakoolis, hetkel töötab põhikohaga TÜ VKA etenduskunstide osakonnas näitlejatöö lektorina.
 
Omakultuuriakadeemia loengukursus tutvustab ja arendab eesti kultuurimõtet, keskendudes kultuurikandja tähenduslikule suhtele oma vahetu keskkonnaga. Kursus toimub avalike loengute vormis ning igal kohtumisel on erinev esineja. TÜ Viljandi kultuuriakadeemia ja Eesti Pärimusmuusika Keskuse koostöös toimuva ettekannete sarja selle hooaja üldteema on “Kuidas õpetada kunste?”. Üles astuvad kunstivaldkondades tegutsevad õppejõud ja meistrid, nii tunnustatud korüfeed kui nooremad radikaalid.
Loengud on järelvaadatavad UTTV keskkonnas: https://www.uttv.ee/otsing#sona=omakultuuriakadeemia
Loengusarja toetavad Viljandi linn ja Eesti Kultuurkapital.
 
NB! Meie jaoks on oluline Sinu tervis – järgime sündmuste korraldamisel Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti korraldusi. Palun ära osale sündmustel, kui oled haige või viimase 14 päeva jooksul tundnud ennast halvasti või viibinud lähikontaktis COVID-19 positiivse inimesega.
Palume kõigil osalejatel kanda maski! Kui Sul isiklikku maski pole, saad selle kohapealt.
Soovitame alla laadida rakenduse www.hoia.ee.

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised