Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Lõuna-Eesti laulumängude kursus

22. veebruar, 2019

Pärimusmuusika Ait

14:00

 
Aeg: 22. veebruar 2019
Koht: Pärimusmuusika ait, Tasuja pst. 6, Viljandi
Koolitaja: Meelika Hanisoo
Kursuse tasu: 25 € (sisaldab kursust, kontserti ning Tantsumaja)
 

Saades koolitusjuhi kinnituse kursusel osalemise kohta, palume kanda koolitussumma 25 € MTÜ Eesti pärimusmuusika keskuse arveldusarvele SEB pangas EE691010220008039018. Makse selgituseks tuleb märkida LÕUNA-EESTI LAULUMÄNGUD ja oma nimi. Makse garanteerib koha kursusel! Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

lllmngud

Meelika Hainsoo: „Olen laulumängude õpetamisega tegelenud üle 15 aasta. Mäng on suurepärane vahend enese korrastamiseks ja samal ajal ka asendamatu abimees pedagoogilises plaanis. Kuna suurem osa laulumängurepertuaarist koosneb noorte ja täiskasvanute mängudest, on minu eesmärgiks panna lustiga mängima just täiskasvanud inimesed, et seeläbi kogeda laulumängu hoogu ja väge. Seejärel on juba lihtsam minna ka laste või teiste täiskasvanute juurde, õpetada vanu mänge edasi ning koosmängimist nautida. 2018. aasta sügisel valmis laulumängukogumik “Õnnõkõn siin tsõõrin olla’”, kuhu koondasin 60 Võrumaal ja Sangastes mängitud traditsioonilist laulumängu. Kogumikust leiab mänge koos nootide ja mängukirjeldustega nii vanemast kui uuemast laulumängukihistusest. Kursusel tutvustan nii kogumikus olevaid Võrumaa kui ka mujalt Eestist pärit laulumänge. Jagan kogemusi, milliseid mänge on hea mängida lastega, milliseid täiskasvanutega ja kuidas neid vanu mänge tänapäeva inimestele loominguliselt edasi õpetada.“

AJAKAVA
14.00 – 17.00 Kursus
19.00 – 20.00 Vana-Võromaa laulumängukogumiku ja CD plaat "Õnnõkõn siin tsõõrin olla" esitlus
20.00 - ... Tantsumaja

Öömaja: pakume võimalust ööbida Pärimusmuusika Aidas 10 €/öö.

Kontakt:
Mare Lilienthal
August Pulsti õpistu õppejuht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
434 2061, 52 80 739
www.folk.ee/opistu

 

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised