Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kursus
Festival "Torupill ja teine" 1.-3.juuni 2018 Viljandis

1. juuni, 2018 -
3. juuni, 2018

Tants„Tants ja trall“

Enam kui kümne aastat oleme koos torupilliga mängitanud lugematul hulgal erinevaid instrumente alates parmupillist, viiulist, hiiu kandlest, ukulelest jpm iseloomuga muusika tegemiseks võimalikest pillidest. Torupill ja karmoška on kaks head sõpra, kes käivad meie laagris juba mitmendat aastat käsikäes ning sellest on saanud meeldejääv traditsioon.

2018. aasta laagri teemaks on „Tants ja trall“. Tants on viimastel aastatel meie laagris palju esindatud olnud ning see on muutunud lausa tavapäraseks ning lõbusaks osaks meie laagrist. Paneme sel aastal nobedad näpud mängima ning tantsukingad löövad tuld. Trall on laagris lausa legendaarne ning ilma temata poleks laager see mis ta on – erakordne ja meeldejääv. Siia juurde kogenud osalejad ja uued – head asja pole kunagi palju!

Aasta erikülaliseks on torupilli õppejõud Eduards Klints Lätist. Karmoškavägesid juhatavad sel aastal noored ja energilised Evelin Leima ja Matis Leima. Torupillil ja tantsutoas paneb sõrmed ning jalad käbedalt käima Leanne Barbo. Ühisõpituba viib läbi Kristel Kutser.

ME TEEME SEDA JÄLLE!

1. Kogunemine, elamine (ehk ööbimine) ja õpitöö Viljandi Waldorfkoolis (Lutsu 4). Korraldajad pakuvad elementaarse küljealuse, soovitav kaasa võtta isiklikuks uneks vajalikud vahendid.
2. Süüa saab. Saab ka osaleda üritustel, kontsertidel! Märkus: traditsiooniline peakorraldaja kokkamine toimub ka!
3. Festivali lõppkontsert pühapäeval, 03.06.2017 kell 14
4. Registreerimine: EPMK August Pulsti Õpistu www.folk.ee/opistu (kuni 25. maini 2018) TÄIDA VORM SIIN!
5. Osalemistasu: 33 €. A/A EE161010220020668014 Viljandi Vanamuusika Festival (märksõna: Torupill+nimi) PS! Korraldaja saab esitada arve.
6. Peamine: me oleme hea seltskond, kes naudib enesearendamist samaväärsete hulgas!
7. Märkus: vajalik on elementaarne torupillimängu oskus (algõpet ei toimu) ja karmoškamängijatel soovitavalt G-duur instrument.
8. Koolitustõendi soovist anda teada registreerimisel.

Info: Kristel Kutser: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; 5370 3360; vaimliselt arendavad teemad (õpitöö ja õppekavad jm)
Trallmann: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 5665 9257 (rahaasjad, majutus, toitlustus jm. korraldus)
„Jooksev“ info täieneb ja ilmub: www.folk.ee/opistu

„TORUPILL JA KARMOŠKA 2018“ KORRALDAVAD:
EPMK AUGUST PULSTI ÕPISTU
VILJANDI VANAMUUSIKA FESTIVAL MTÜ

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised