Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Tantsumaja "Mängu mõnu"

25. aprill, 2014 -
30. november, -0001

Pärmimusmuusika aida väike saal

18:00

Algus: 18.00
Pilet: 5 € / 3.50 € OSTA SIIT
Laste mängutuba: 18.00 - 00.00

tantsumaja2Tantsimine on üks iidne ja mõnus eneseväljendamise vorm. Tantsimine on mõtlemine, tähenduse loomine ja tunnetus. Tants on suhtlemine ja suhestumine ümbritseva keskkonna ja inimestega, nii tantsupartneri kui kogu tantsuringiga. Tantsumaja on peoformaat, kus on võimalus osa saada külapeo kaasakiskuvast meeleolust koos ärksate pillimeeste ja elava pärimusmuusikaga; ehedaks tantsimiseks, unustuseni keerlemiseks ja pidulistega kokkusaamiseks, sest külade tantsuõhtud teenisid lisaks inimeste kokkusaamise eesmärgile ka kogukonna kooshoidmise eesmärki. Oma võlu on ka pillimeeste ja tantsijate omavahelises suhtlemises ja selles, kes kelle järgi hoogu minema hakkab. Tantsumaja on koht, kus tuleb hoida silmad lahti, sest head tantsijad on kuskil seal ja just neilt saab väärtuslikke nippe õppida.

Mängus saavad kokku laul, tants ja draama. Mäng on miski, mis haarab endasse, pannes sind mõnikord isegi unustama selle, kes sa oled. Mängu mõnu sõltub alati sinust endast, sellest, kui palju on sul julgust end mängu sisse kaotada.

Pärimuslikke laulumänge veab eest Meelika Hainsoo, pillimängu eest hoolitsevad Ülemakstud Rentslihärrad, Merike Paberits, Katariina Tirmaste, Maarja Nuut ja Miia Olivia Onni.

Kohapeal avatud puhvet, kust saab osta kerget kehakinnitust ja jooke!

Korraldaja: EPMK

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised