Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Laulupesa

9. aprill, 2014 -
30. november, -0001

Pärimusmuusika aida kaminasaal / Loodi mõis

18:00

Algus: 18.00

Tasuta

laulutubaLaulupesa on kaks korda kuus kolmapäeva õhtuti kell 18 – 21 toimuv õdus klubiline lauluring neile, kel jääb argipäevasaginas laulmisest väheks. Laulupesas saab koos laulda, eest laulda, järgi laulda ja lauluteemalist juttu ajada. Laulud võivad olla regilaulust ja uuemast rahvalaulust improvisatsioonide ja autorilauludeni välja. Võtke oma lemmiklaulud kaasa ja tulge laulma. Laulda võib nii pilli kui pillita. Pesa hoiab koos Kairi Leivo.

Laulupesa toimumisajad on 9.04, 23.04, 7.05, 21.05 kell 18-21 vastavalt sellele kui kaua laulutuju on st. sekka võib tulla ja ka koju ära minna võib igal ajal. Tegu on lauluklubiga, mis ei sea piire tulemistele ja minemistele, oluline on, et saaks lauldud need laulud, mis tahavad laulmist.

Kaasa võib võtta:

  • laululehti, laulikuid ja laule
  • midagi põskepistmiseks ja pealerüüpamiseks kui laulmise käigus peaks kurk kuivaks minema.

Laulupesa toimub seekord erandkorras Loodi mõisas, kus laululised saavad kokku Põhjala puusseppadega ja ajavad seppadele ka lauluisu peale.
Väljasõit Pärimusmuusika aida juurest kell 18.15.
Vaata lähemalt rahvusvaheliste Põhjala palkehituspäevade kava siit.

Laulmiseni!

Küsimuste korral helistage ja kirjutage!

Kairi
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
tel: 56 918 768