Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Külaline majas: Wilkomi eri: retroreklaamide kuldsed palad

5. aprill, 2019 -
30. november, -0001

Pärimusmuusika Ait

20:00


Pilet:
12 € - OSTA SIIT!

Rahvusarhiivi filmiarhiivi varamust leiab hulgaliselt nõukogudeaegseid reklaamipärle, mille peale võib ainult küsida: kas tõesti taheti nende reklaamidega inimestele midagi maha müüa või tehti niisama pulli? Wilkomi kavas linastub tänases maailmas täiesti mõeldamatult absurdsete ja koomiliste reklaamklippide eriprogramm. Reklaame kommenteerib ja tagamaid avab kohapeal toonane ja praegune reklaamiäss Olav Osolin. Saab nalja ja saab imestada! Üritus toimub
koostöös Rahvusarhiivi filmiarhiiviga ja Eesti Pärimusmuusika Keskusega.

Uksed avatakse 19.30. Sündmus kestab 1,5 tundi.

Teadmiseks piletiostjale
Pileteid on võimalik osta nii saali kui rõdule. Saalis on ümmargused lauad ja piletiomanik saab kohapeal valida istumiskoha laua taha.
Samuti on sel õhtul avatud ka väike kohvik, seega huvilistel on võimalik sealt või  laiema valikuga Aida kohvikust (asub Pärimusmuusika Aida II korrusel) endale sündmuse ajaks meelepäraseid suupisteid ja jooke osta. Rõdul istujatele see võimalus ei laiene. Rõdu kohad on teatristiilis ning sinna söögi-joogiga sisenemine pole lubatud.  Seega, kes soovib hea huumori kõrvale kohvi ja kooki või midagi muud nautida, peaks valima istekoha saali.

wilkom

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised