Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Festival „Torupill ja karmoška“ - „Pidu sinus eneses ja ümber“

7. juuni, 2019 -
9. juuni, 2019

Viljandi Vaba Waldorfkool (Lutsu 4)

Õpetajad: Belgia muusikud-pedagoogid Remi Decker (torupill) ja Jonathan de Neck (nuppakordion). Lisaks meie omad eesti õpetajad Merike Paberits, Kristel Kutser, Matis Leima.
Osalemistasu: 40 € (sisaldab ööbimist, söömist ning õppetööd ning Viljandi Hansapäevade külastust). A/A EE161010220020668014 Viljandi Vanamuusika Festival (märksõna: Torupill+nimi). PS! Korraldaja saab esitada arve.

REGISTREERU SIIN  Registreerumine kuni 25. maini 2019

Enam kui kümme aastat oleme koos torupilliga kokku kutsunud musitseerima lugematul hulgal erinevaid instrumente - parmupilli, viiulit, hiiu kannelt, ukulelet jt, kuid torupill ja karmoška on need kaks head sõpra, kes käivad meie laagris juba mitmendat aastat käsikäes ning sellest on saanud traditsioon.

2019. aasta laagri teemaks on „Pidu sinus eneses ja ümber“. Pidu-tunne ja meeleolu on meie laagris alati aukohal olnud - kuis muidu saakski. Paneme ka sel aastal nobedad näpud mängima ning tantsukingad tuld lööma. Kokku tulevad nii vanad laagrilised kui ka uued uudistajad – head asja pole kunagi liiga palju!
HEA TEADA:
1. Kogunemine, elamine (ehk ööbimine) ja õpitöö toimuvad Viljandi Waldorfkoolis (Lutsu 4). Korraldajad pakuvad elementaarse küljealuse, soovitav kaasa võtta isiklikuks uneks vajalikud vahendid.
2. Festivali lõppkontsert toimub pühapäeval, 09.06.2019 kell 14:00 ABJA – PALUOJAS (ühistransport on korraldatud)
3. Laagris osalemiseks on vajalik elementaarne pillimänguoskus (algõpet ei toimu) ja karmoškamängijatel võiks olla soovitavalt G-duuri instrument.
4. Koolitustõendi soovist anna teada registreerimise ankeedis.

Kontakt:
Kristel Kutser / Laagri sisuline koordinaator
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
5370 3360

Aivar Trallmann / Laagri majandus- ja kommunikatsioonipealik (rahaasjad, majutus, toitlustus jms.)
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
5665 9257

Korraldajad: August Pulsti õpistu ja Viljandi Vanamuusika Festival MTÜ

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised