Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Päevane kontsertkohtumine: Kait Tamra

13. detsember, 2018 -
30. november, -0001

Pärimusmuusika Ait

13:00

Kait Tamra 3 LUBADUS largePilet: 5 € - osta siit!

Kait Tamra on eesti viiuldaja, laulja ja helilooja, kes muusikat õppinud Võru Muusikakoolis, Tartus Elleri nim. Muusikakoolis ja G.Otsa nim. Muusikakoolis Tallinnas.

Hetkel elab oma vanavanemate talus Võrumaal ning töötab Vastseliina Muusikakoolis ja Värska Muusikakoolis viiuliõpetajana ja annab soolokontserte. Lisaks on Kait tuntud kui muusikakollektiivide Nipernaadi ja Grüne Woche viiuldaja.

Ta on aastaid kirjutanud omaloomingulisi lugusid nii enda kui eesti luuletajate sõnadele. Tuntumad neist „Kodu“, mis oli X Noorte Laulupeo repertuaaris (2011) ja „Oma saar“ XXVI üldlaulupeol ühendkooride repertuaaris (2014).

2002.a. andis ARM Music välja Kait Tamra omaloomingulise CD „Kõigel on kõigega seos“. Sama ajal hakkas ta andma soolokontserte ja esinema koos teiste eesti muusikutega (Tajo Kadajas, Indrek Kalda, Tõnis Mägi).

2010.a. ilmus CD „Ainuke Aeg“ ja noodiraamat „Kait Tamra laulud“. Mõlemal CD-l on saateansambel eesti parimatest muusikutest, kuid elavas esituses esitab Kait Tamra oma laule üksi, saates end ise klaveril.

2018.a. Eesti vabariigi 100. sünnipäeval pälvis ta oma loomingu eest Valgetähe IV klassi ordeni.

Vestlust veab Piret Aus.

Oluline teada:

* Kontserdile saavad tasuta kõik kuni 12-aastased lapsed (kaasa arvatud). Vältimaks lapse vanuse määramisega tekkida võivaid komplikatsioone, palume kaasa võtta vanust tõendav dokument.
* Raske puudega isiku saatja pääseb meie kontsertidele tasuta.
* Meie kontsertidele ei pääse ühegi loomaga sh kotis ja/või puuris olevate loomadega. Juht-, hüpo- ja abikoerad on teretulnud.

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised