Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
[JÄÄB ÄRA!] Dagö, Lalala Napoli (Itaalia)

18. august, 2022

Pärimusmuusika Ait, suur saal

20:00

Kõik juba ostetud piletid ostetakse tagasi ja selle jaoks tuleb enda füüsilisel kujul soetatud piletiga pöörduda Piletilevi müügipunkti, v.a Circle-K teenindusjaam, pdf-piletid ostetakse automaatselt tagasi ning raha kantakse piletiostja arveldusarvele 10 tööpäeva jooksul.

 

Ettenägematute asjaolude tõttu jääb ära 18. augustil Viljandi Pärimusmuusika Aidas toimuma pidanud Lalala Napoli ja Dagö kontsert. Vabandame siiralt tekkinud ebamugavuste pärast. Kõik juba ostetud piletid ostetakse tagasi ja selle jaoks tuleb enda füüsilisel kujul soetatud piletiga pöörduda Piletilevi müügipunkti, v.a Circle-K teenindusjaam, pdf-piletid ostetakse automaatselt tagasi ning raha kantakse piletiostja arveldusarvele 10 tööpäeva jooksul.

 

Dagö, Lalala Napoli (Itaalia)

Külalised Napolist, Vesuuvi külje alt, toovad kaasa tulise lava ja metsiku ekstaasi. Küttega alustab Dagö.

Kes on käinud või soovinud minna Napolisse, leiab peoõhtul end kaasa tõmmatuna pulbitsevast energiast ning särtsakatest rütmidest.

Lõuna-Itaalia ansambli Lalala Napoli looming kannab julgelt vabaduse ja vendluse loosungit. Lustlik ja metsik, kelmikas ja karm – just nagu kõik see, mis ühest suurest südamest - nagu Vesuuvist - välja purskab. Lalala Napoli pakub publikule särisevat elamust, mis viib meid kõiki mitte ainult Itaaliasse, vaid läbi aegade udu homsesse!

Oma kolmandal albumil „Cavalluccio" süüvib ansambel transi sügavustesse, leides inspiratsiooni nii tarantellast kui ka iidsest Napoli „tehnomuusikast“. See raevukas ja sulnis album loob silla tänase ja tulevikumuusika vahele.

Ansambli solist François Castiello vaatleb Napolit kui kujuteldavat ristteed, kus kohtuvad Vahemere ja Kesk-Euroopa muusikatraditsioonid. Ansambel täiustab tarantella transsi tekitavaid omadusi kahe akordioni, viiuli, kontrabassi, trummide ja elektrikitarri helide abil.

Alates 2017. aastast, kui ilmus nende album „Disparato”, on Lalala Napoli rõõmustanud kuulajaid erinevatel festivalidel ja klubides kõikjal üle Euroopa.

Vaata videot siit.

François Castiello – akordion, laul
Julien Certin – akordion
Thomas Garnier - flööt, kitarr, ciaramella
Maxime Oudry - kontrabass
Nicolas Lopez - viiul
François Vinoche - trummid

Dagö

Pärast Dagö esimese albumi ilmumist 2000. aastal tunnistati ansambel Eesti Muusikaauhindade jagamisel parimaks etno/folkartistiks. Seda seika meenutab ansambel tänini muigega. 2020. aastal avaldas Dagö oma seitsmenda stuudioalbumi “Küte”. Dagö on üle kümne aasta taas Viljandis, esitades lugusid viimaselt albumilt ning hitte varasemast ajast.

Vaata videot siit.

Lauri Saatpalu – laul
Peeter Rebane – kitarrid ja laul
Henno Kelp – basskitarr ja laul
Kristjan Priks – trummid ja laul
Tarvi Kull – klahvpillid ja laul

--
Kell 20.00 Dagö
Kell 22.00 Lalala Napoli (IT)

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised