Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Kaminakontsert 2x2: Piret Päär & Cätlin Mägi + Mann & Juula

1. detsember, 2021

Pärimusmuusika Ait, väike saal

19:00

10/12€

“Kaminakontsert 2x2” jooksul astuvad praksuva kamina paistel ühel õhtul kuulajate ette kaks duot: üks juba kauem tegutsenud ja teine tudengitest koosnev duo.

Duo Mann & Juula

Duo Mann & Juula on eelmise aasta Noorte Pärimusbändide Konkursi võitjad, aga lisaks sellele on Maria Mänd ja Juuli Kõrre lapsepõlvesõbrad ning viiuldajad Pärnust, kes õpivad teist aastat Tartus Heino Elleri Muusikakoolis. Neile meeldib koos mängida pärimusmuusikat eestist ja välismaalt ning sellest inspireeritult ka ise lugusid luua.

Maria Mänd - viiul, laul
Juuli Kõrre - viiul, laul

 

Piret Päär & Cätlin Mägi

Piret Päär ja Cätlin Mägi on koos esinenud pea veerand sajandit. Seekordne kava toob kuulaja ette muusikalised jutud ehk kaks kunstivormi, mis on saanud teineteist täiendades üheks tervikuks.
Piret jutustab talle viimasel ajal armsaks saanud lugusid. Jutuvestjad teavad, et mitte nemad ei vali lugusid vaid lood neid. Mõned tulevad ja jäävad, mõned rändavad edasi.
Cätlin haarab kaasa lisaks parmupillidele, torupillile ja viledele ka elektroonilised efektiplokid ja luuperi, millega juttudesse muusika põimitakse ja omavahel ühendatakse.

Piret Päär - rahvajutud
Cätlin Mägi - torupill, parmupill, seljefløyte (pikkvile) ja sjøfløyte

--
Sündmuse külastamiseks kehtivate terviseohutuse tõendamise nõuetega saab tutvuda siin.

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised