Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Viljandi Jazzkaareke: Torun Eriksen Kvartett

28. august, 2021

Pärimusmuusika Ait, suur saal

19:00

10 - 15.90 €

24. – 28. augustini toimuva minifestival „Viljandi Jazzkaareke“ kavas toimus vangerdus. Esinemisajad vahetasid Torun Eriksen ja and Spirit in the Dark ja Jaak Sooääre projekt „Tallinn – London Cosmic Bridge“. Nii toimub viimati nimetatud kontsert neljapäeval 26. augustil ja Torun Eriksen koos oma ansambliga esineb laupäeval 28. augustil.
Kehtivad eelmüügist ostetud pääsmed. Korraldaja vabandab.
 
Lisaküsimuste korral palume pöörduda korraldaja poole: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
--------
 
Erakordse häälega laulja-helilooja Torun Eriksen annab „Viljandi Jazzkaarekesel“ kontserdi koos norra jazzi tipptegijatega. Pianist Eyolf Dale on võitnud eestlaste südamed nii sooloartistina kui koos oma ansambliga Wolf Valley esinedes. Basskitarrist Audun Erlieni ja löökpillimuusik Anders Engeni lavapartnerite nimekiri on väärikas.
 
Torun Eriksen muusikuna on ühtviisi kodus nii folk- kui popmuusikas kui ka bluusis. Oma heliloomingus kombineerib ta erinevad stiilid sidusaks tervikuks. Tõeline avastus ja elamus.
  
Koosseis:
TORUN ERIKSEN – laul
EYOLF DALE – klaver
AUDUN ERLIEN – bass
ANDERS ENGEN - löökpillid
 
NB!
 
Festivali kontserdile pääsemiseks on tarvis tõendada enda nakkusohutust. Selleks tuleb külastajal esitada COVID tõend vaktsineerituse, läbipõdemise või negatiivse koroonatesti tulemuse kohta.
 
 
Korraldaja:
Viljandi Vanamuusika Festival MTÜ / Muusika Viljandi Büroo (80151931)
Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ; tel: 5665 9257

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised