Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Viljandi Jazzkaareke: Tallinn - London Cosmic Bridge

26. august, 2021

Pärimusmuusika Ait, suur saal

19:00

10 - 15.90 €

24. – 28. augustini toimuva minifestival „Viljandi Jazzkaareke“ kavas toimus vangerdus. Esinemisajad vahetasid Torun Eriksen ja and Spirit in the Dark ja Jaak Sooääre projekt „Tallinn – London Cosmic Bridge“. Nii toimub viimati nimetatud kontsert neljapäeval 26. augustil ja Torun Eriksen koos oma ansambliga esineb laupäeval 28. augustil.
Kehtivad eelmüügist ostetud pääsmed. Korraldaja vabandab.
 
Lisaküsimuste korral palume pöörduda korraldaja poole: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
--------
  
Barbicani keskuses toimunud kaasaegse improvisatsiooniorkestri The Third Orchestra sessioonil kohtusid Jaak Sooäär, Lääne-Ukrainast pärit harfimängija Alina Bzhezhinska ja india bassist Shri Sriram. Aasta oli siis 2019. Nüüd saab teoks koosmusitseerimise idee, loodud kvarteti trummari kohale kutsuti Karl – Juhan Laanesaar.
  
Kontserdil on oodata õhulist harfisilledust india klassikalise muusika sugemetega rütmigruuvide taustal, meloodilist meditatsiooni ja kosmilisi elektroimpro rännakuid, samuti vihjeid jazziajaloo ühe tuntuima naismuusiku, harfimängija Alice Coltraine´i ja tema abikaasa John Coltraine´i loomingule.
 
 Koosseis:
JAAK SOOÄÄR – el. kitarr
ALINA BZHEZHINSKA – harf
SHRI SRIAM – bass
KARL-JUHAN LAANESAAR- trummid
 
NB!
 
Festivali kontserdile pääsemiseks on tarvis tõendada enda nakkusohutust. Selleks tuleb külastajal esitada COVID tõend vaktsineerituse, läbipõdemise või negatiivse koroonatesti tulemuse kohta. 
 
 
 
Korraldaja:
Viljandi Vanamuusika Festival MTÜ / Muusika Viljandi Büroo (80151931)
Koostöö: festival JAZZKAAR
Info: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; tel: 5665 9257

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised