Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert Kulno Malva "Akordionimeditatsioonid" tuur
UUS AEG! Kulno Malva "Akordionimeditatsioonid": Kuressaare Kultuurivara (asendus 1.04 kontserdile)

20. jaanuar, 2022

Kuressaare Kultuurivara

19:00

7-10 €

Kõik 1. aprilliks soetatud piletid kehtivad!

“Soovitan „Akordionimeditatsioone” proovida ka just neil, kelle playlist’idesse akordion sageli ei jõua. Kaanepildi oranžikad-kuldsed toonid ja mees mustas võivad tekitada seose mõne Bondi filmi plakatiga, ent see polegi kuigi eksitav – albumi alapealkiri võiks vabalt olla „Licence To Chill”. Kuulatagu – soovitatavalt pikal bussisõidul!”

Kaisa Kuslapuu, Müürileht

“Kas võiks öelda, et album on igav? Kui vastus on jah, siis on igav ka mere rullumine või tähistaeva vaatamine. Erinevaid seadmisvõtteid, tämbreid, emotsioone pole just liiga palju, aga kas peabki. Tähtis on oma kõla, isikupära ja lood, mis panevad kujutlusvõime tööle. Ja seda kõike on albumil rohkem kui küll. “

Tarmo Noormaa, Ajakiri “Muusika”

Oktoobris ja novembris sõidab tuurile pärimusmuusik, akordionist ja muusikalooja Kulno Malva, kes on valmis saanud kolmanda sooloplaadi “Akordionimeditatsioonid”. Nagu plaadi nimigi vihjab, on see täis mõnusalt kulgevat ja rahulikku akordionimuusikat. Kulno tõestab taas, et akordion ei ole ainult lõbus peopill, vaid ka instrument, mille saatel mõtiskleda ja vaimul puhata lasta.

Kulno ise ütleb nii: "Minu eelmisest sooloplaadist on möödas juba kaheksa aastat, olen vahepeal mänginud paljudes erinevates bändides (Svjata Vatra, Lepaseree jt), aga loonud ka hulga soololugusid, kus otsin sügavust, rahulikkust ja läbitunnetatust, korduste maagial kõlavat muusikat. Kõik plaadi lood on mind ennast mingil kujul ja ajal sügavalt puudutanud, seega julgen väita, et need võiksid puudutada ka kuulajat."

 

Video

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised