Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Tühistatud: Aida sünnipäev: 3-4! ja DJ Tõnu Tubli

26. märts, 2021

Pärimusmuusika Ait

19:00

10-12 €

Seoses vabariigi valitsuse kehtestatud piirangutega on sündmus tühistatud.

---------

Märtsi lõpus tähistab Pärimusmuusika Ait oma 13. sünnipäeva. Selleks puhuks korraldame maskiballi, teemaks ”Pärimuskangelased”, mille alla käivad kõikvõimalikud pärimuslugudest, muinasjuttudest või miks mitte päriselust pärit kangelased. Lase fantaasial lennata ja kehastu oma lemmikpärimuskangelaseks!

3-4!
Eesti esimene pärimusmuusika kaverbänd 3-4!, koosseisus Arno Tamm, Ahto Abner, Lauri Kadalipp, Lee Taul ja Marti Tärn, esitab erikava, kus - kuna tegu on ikkagi Aida sünnipäevaga - astub õhtu esimeses pooles koos 3-4!-ga lavale aidarahvas ise. Õhtu teises pooles mängib ansambel 3-4! pärimushitte nii Trad.Attack!-ilt kui Vägilastelt, pigistavad rokki välja nii VLÜ-st kui Puuluupist, heidavad sekka näpuotsaga Paablit ja Oorti ning lasevad Untsakate kombel tantsupillil öösse hüüda.
Video

DJ Tõnu Tubli 
Muidu ansamblist Trad.Attack! trummarina tuntud Tõnu Tubli on juba neljandat aastat toimetamas iganädalast raadiosaadet Etnoscoop Kuku Raadios. Melomaan ja rütmimuusik toob Aida sünnipäevapeo hilisõhtusse hoogsamad ja psühhedeelsemad leide läbi maailmamuusika pika ja põneva juurestiku...

 

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised