Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Toimub ainult ülekandena: Regilaulu podcastide esitluskontsert

6. märts, 2021

Pärimusmuusika Ait, suur saal

17:00

10-12 €

Seoses vabariigi valitsuse poolt kehtestatud piirangutega toimub kontsert vaid ülekande kujul ning publikut saali ei lubata. Kontserdist on võimalik osa saada alates kell 17:00 Klassikaraadio vahendusel või Facebook live'is Viljandi pärimusmuusika festivali leheküljel.

Juba soetatud PDF-piletite eest kannab Piletilevi automaatselt raha tagasi. Kui olete soetanud endale pileti füüsilisel kujul piletikassast, saate selle tagasi müüa ükskõik millises Piletilevi müügipunktis ise füüsiliselt kohapeale minnes. Küsimuste korral võtke ühendust See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

-------

2020. aastal sai alguse põnev ettevõtmine “Regilaulu podcastid”, kus lõid kaasa mitmed lauljad-näitlejad-pärimusmuusikud, nagu Lauri Õunpuu, Liisi Koikson, Meelika Hainsoo, Peeter Volkonski, Kaido Kama, Celia Roose, Priit Pedajas ja Mari Kalkun. Podcastides lauldakse vanu regilaule, mille juurde on lisatud põnevat informatsiooni regilaulude ajaloost, sisust, peidetud sõnumitest, nende tulevikust jne. Erinevates online-platvormides kuulatavad podcastid said kiidu ja tunnustuse osaliseks. Seepärast tuleb esimesele hooajale jätkuks teine, kus on uued lauljad ja lugude vestjad. Teiste seas löövad kaasa Peeter Tooma, Jaak Johanson, Andreas Kalkun, Tuule Kann, Kärt Johanson ja Anne Türnpu. Esimese hooaja jutud vestis kirjanik ja tõlkija Indrek Koff, teisel hooajal teeb seda luuletaja Hasso Krull.

Märtsi alguses tulebki välja regilaulu podcastide teine hooaeg, mis puhul toimub Aida suures saalis esitluskontsert, kuhu tulevad kokku mõlema hooaja jutuvestjad ja lauljad, et regilaulumaagiat ka otse kuulajani tuua. Õhtu saab olema kokkuvõte parematest podcastide paladest. Saab kuulda lugusid, mis juba salvestustest tuttavad, aga kindlasti räägitakse õhtu jooksul ka eelnevalt rääkimata jäänud lugusid.

Kuula podcaste siit! 

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised