Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Ostukorv
Sulge
Toode
Hind
Kogus
Kokku
Kõik kokku
Ostu vormistama
Vaata ostukorvi
Vaata ostukorvi
Raamatud

Kus mu pöial?

Hind 13 €
Autor Erika Kalamees
Lehekülgi 128
Formaat pehmekaaneline
Aasta 2006
Lisa korvi

Tegemist on Tasku Tarkmehe sarja avaköitega, mis on välja kasvanud TLÜ Rakvere kolledži eelkooli- ja esiõpetuse eriala lõpetanud Erika Kalamehe lõputööst «Näpumängud ja mängitused». Tasku Tarkmehe väljaanded tahavad olla toeks ja abiks lapsevanemale, lasteaia õpetajale, aga ka algklassiõpetajale ning üliõpilasele, kes alles õpib õpetajaks.
Lasteaiaõpetaja liigub lastega palju väljas – jalutab nendega aasal, metsas, pargis. Ka oma õppetegevusi viib ta tihti õues läbi. Mitte alati ei ole käepärane kasutada suurtesse mappidesse kogutud materjali või Internetti, et otsida seda, mida kohe rakendada. Paraja mõõduga raamatukese saab aga alati taskus või käekotis kaasa võtta. Kui oma peas saab mõte otsa, pakub Tasku Tarkmees abi – sealt leiab pähekulunud mängudele, võtetele, trikkidele lisa. Abiks saab see raamatuke olla kindlasti ka toas toimetades.
Autor Erika Kalamees lõpetas TPÜ Rakvere kolledži eelkooli ja esiõpetuse eriala. Tema lõputöö teema oli Näpumängud ja mängitused. Erika on hasartselt igalt poolt näpumänge kogunud ja enamuse neist ka lastega läbi mänginud. Kokku sai neid juba nii palju, et tekkis mõte mängud omaette raamatuna välja anda.
Lõbusat näpumängude avastamist ja mängimist kõigile!


Tundke rõõmu lastest, elust enesest ja näpumängudest!

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised