Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Noore muusiku kool

NMK logo2

Kutsume muusikahuvilisi gümnaasiumiõpilasi osalema Noore Muusiku Kooli õppelaagris! Laagrisse on oodatud kõik vähemalt 16aastased noored, kes mängivad pilli ja kaaluvad võimalikku edasiõppimist muusika vallas. Noore Muusiku Kool pakub ainulaadset võimalust arendada oma muusikaalaseid oskusi, avardada teadmisi ning musitseerida koos teiste noorte muusikutega.

Laagris täiendatakse teadmisi muusikateoorias ning õpitakse tundma rütmika põnevat ja mitmekesist maailma. Tutvutakse ka muusikaõpingutes vajaminevate arvutiprogrammidega ning arendatakse lavalist väljendusoskust.

Õppetööd viivad läbi TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia muusikaosakonna õppejõud ning üliõpilased.

Toimumisajad :

  • 4.-6. aprill 2014

Osa võib võtta nii ühest kui ka mõlemast korrast. Igal kursusel midagi uut! Õppetöö toimub Viljandi kultuuriakadeemia muusikamajas ja pärimusmuusika aidas.

Kõik Noore Muusiku Kooli õppurid saavad tõhusa ettevalmistuse jätkamaks oma muusikaõpinguid Viljandi Kultuuriakadeemias või mõnes teises muusikaharidust pakkuvas koolis.

REGISTREERU NOORE MUUSIKU KOOLI e-posti adressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Vajalikud andmed: nimi, isikukood, telefon, aadress ja maksja andmed (nimi, aadress, isikukood, e-post).

Täiendav info: http://www.kultuur.ut.ee/et/taiendusope/noore-muusiku-kool

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised