Aeg: 8.-9. märts 2019

Koht: Pärimusmuusika Ait, Tasuja pst. 6, Viljandi
Koolitaja: Aime Reier
Kursuse maht: 14 tundi
Kursuse tasu: 48 €
 
 

Saades koolitusjuhi kinnituse kursusel osalemise kohta, palume kanda koolitussumma 48 € MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskuse arveldusarvele SEB pangas EE691010220008039018. Makse selgituseks tuleb märkida SAATEPILLID LASTEAIA MUUSIKAÕPPES ja oma nimi. Makse garanteerib koha kursusel! Makse garanteerib koha kursusel! Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

Lasteaia muusikatunnis saab kasutada mitmeid erinevaid pille, et saata laste laulu, tantsu ja pillimängu. Lisaks klaverile tulevad mängu väikekannel, ukulele, kitarr ja akordion. Väga oluline on, et lastel tekiks pillidega side. Kursusel saab praktiseerida erinevate pillidega (väikekannel, ukulele) laulude, pillilugude, liikumiste saatmist ja tutvuda laste pilli- ja rütmimängu võimalustega.

Aime Reier: “Olen muusikaõpetaja tegutsenud aastast 1982 kuni tänaseni. Peale Rakvere Pedagoogikakooli lõpetamist alustasin lastega tegelemist. Lõpetasin Viljandi Kultuurikolledži rahvamuusika eriala ja töötan Viiratsi lasteaia muusikaõpetajana. Lisaks õpetan kandlemängu ka erinevatel August Pulsti Õpistu kursustel. Lapsed on siirad ja uudishimulikud ning elu algastmel on hea anda neile teele kaasa midagi ilusat, head, loovat ja rõõmsameelset.”

Lisaks: Juhendaja võtab kursusele pillid kaasa
Öömaja: pakume võimalust ööbida Pärimusmuusika Aidas 10 €/öö.
 
Kontakt:
Mare Lilienthal
August Pulsti õpistu õppejuht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
434 2061, 528 0739
www.folk.ee/opistu