Aeg: 3.-8.juuli 2018

Ootame laagrisse igal tasemel viiulimängijaid alates 12. eluaastast.
Laagris osalejate arv: 25 inimest 

Kunagi nii vägevate viiuldajate poolest tuntud Ruhnu saar on aja jooksul jäänud ilma kohalikku päritolu muusikata. Seetõttu korraldame juba järjekorras V viiulilaagri, et taastada Ruhnu pärimus ja tuua need lood tagasi tänapäeva. Samuti on eesmärk innustada Ruhnu inimesi rohkem oma saare pärimusest lugu pidama ja seda õppima. Laagris on ka avatud töötoad kõigile huvilistele ja saare elanikele. Laagris võib osaleda ka teiste pillidega. 

Laagri viiuliõpetajad on varasematestki laagritest tuttavad Karoliina Kreintaal, Lee Taul ja Sänni Noormets. Külla tulevad kahes varasemas laagris õpetanud Baltazar Montanaro (Ungari/Prantsusmaa) ja Pablo Golder, kes on Belgia-Itaalia-Ameerika-Inglise-Šoti juurtega vapustavalt äge diatoonilise akordioni mängija ja kes resideerub hetkel Gentis, Belgias. 

Laagri ajal toimub lisaks pillimängu õpitubadele mitu kontserti, traditsiooniline Ruhnu laat, lõkke-ja saunaõhtu ja palju muud. 

Laagritasu: 120  (Laagritasu sisaldab õpetust, majutust, toitustust 6 laagripäeva jooksul)
Laagritasule lisandub praamipiletite maksumus. (Edasi-tagasi pilet: õpilased 20 eurot, täiskasvanud 40 eurot) Palume ankeeti märkida, kas teil on õigus sooduspiletile. 

NB! Ruhnlastele on laagris osalemine tasuta kui ei osaleta ühistel söömaaegadel. (Laagri söögiraha on 65 eurot. toit 3 korda päevas)

Saades laagrijuhi  kinnituse laagris osalemise kohta, palume kanda tagastamatu garantiisumma 30 € MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskuse arveldusarvele SEB pangas EE691010220008039018. Ettemaks garanteerib koha laagris!

Ülejäänud 90€ + sõidupileti summa (20€ või 40€,vastavalt sellele, kas tegu on õpilase või täiskasvanuga), peab olema laekunud Eesti Pärimusmuusika Keskuse arvele hiljemalt 25. juuniks 2018.
Makse selgituseks tuleks märkida "Ruhnu viiulilaager" ja oma nimi.

Kõigile laagrilistele on kinni pandud praamikohad väljumisega 3.07  kell 16 Roomassaare-Ringsu ja 8.07 Ringsu-Pärnu.

Laagrisse registreerumine.

Lisainfo: 

Karoliina Kreintaal, kunstiline juht See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kairi Leivo, korraldusjuht See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel. 56918768

 

Ruhnu viiulilaagri toimumist toetab Rahvakultuuri keskuse Saarte programm ja Kultuurkapital.

 ruhnu1