3.-4.november 2018


Juhendaja: Joosep Sang
Kursuse maht: 12 tundi
Kursuse tasu: 55 eorot

KURSUS ON KOMPLEKTEERITUD!

Kursus tutvustab ukulelet kui igale mängijale jõukohast instrumenti, keskendudes selle erinevatele võimalustele (akordisaate faktuurid, meloodia mängimine, ansamblimäng). Osalejate eelnev pillivaldamine pole vajalik, kuna lihtsamate mänguvõtete omandamine käib kiiresti. Kursuse keskmes on pärimuslik repertuaar, samuti on fookuses ukulele võimalused töös laste ja algtasemel harrastajatega. Kõik osalejad omandavad repertuaari, mille kanname kursuse lõpus ette.

Juhendaja Joosep Sang on õppinud muusikateooriat Otsa-koolis ja muusikateadust (etnomusikoloogia suunal) EMTAs. Ta õpetab ukulelet Tallinna Huvikeskuses Kullo, juhendab kollektiive Eesti Ukuleleorkester ja Saku Mandoliinid, osaleb erinevates ansamblites, teeb saateid Klassikaraadios ning töötab toimetajana ajakirjas Muusika. Ta on ka 2019. aasta Laulu- ja tantsupeo Rahvamuusikapeo näppepillide liigijuht.

Võta kursusele oma pill kaasa!

Saades koolitusjuhi kinnituse kursusel osalemise kohta, palume kanda koolitussumma 55 € MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskuse arveldusarvele SEB pangas EE691010220008039018. Makse selgituseks tuleb märkida UKULELE KURSUS ja oma nimi.
Makse garanteerib koha kursusel!
Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

KURSUSELE REGISTREERUMINE