Vaata lisaks

Aeg: 10.-14.juuli 2017

Ootame laagrisse igal tasemel viiulimängijaid alates 12. eluaastast.
Laagri osalejate arv: 25 inimest 

Kunagi nii vägevate viiuldajate poolest tuntud Ruhnu saar on aja jooksul jäänud ilma kohalikku päritolu muusikata. Seetõttu panime alguse viiulilaagritele, et taastada Ruhnu pärimus ja tuua need lood tagasi tänapäeva. Samuti on eesmärk innustada Ruhnu inimesi rohkem oma saare pärimusest lugu pidama ja seda õppima. Laagris on ka avatud töötoad kõigile huvilistele ja saare elanikele.

Laagri viiuliõpetajad on Karoliina Kreintaal ja Lee Taul. Sel aastal on meil suur-suur rõõm võõrustada laagris kahte imelist Iiri muusikut, isa ja poeg Breanndán ja Conchúbhair Ó Beaglaoích-d. Nemad jagavad meiega iirikeelseid laule ning lõõtsa- ja torupillilugusid.

Laagri kontsert ja simman toimub 13. juulil Ruhnu Kultuuriaidas.

Laagritasu: 110  (Laagritasu sisaldab õpetust, majutust, toitustust)
Laagritasule lisandub praamipiletite maksumus. (Edasi-tagasi pilet: õpilased 20 eurot, täiskasvanud 40 eurot) Palume ankeeti märkida, kas teil on õigus sooduspiletile. 

Saades laagrijuhi  kinnituse laagris osalemise kohta, palume kanda tagastamatu garantiisumma 20 € MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskuse arveldusarvele SEB pangas EE691010220008039018. Ettemaks garanteerib koha laagris!

Ülejäänud 90€ + sõidupileti summa (20€ või 40€,vastavalt sellele, kas tegu on õpilase või täiskasvanuga), peab olema laekunud Eesti Pärimusmuusika Keskuse arvele hiljemalt 26. juuniks 2017.
Makse selgituseks tuleks märkida "Ruhnu viiulilaager" ja oma nimi.

Info ööbimise kohta lisame peatselt. Oleme  kõigile laagrilistele kinni pannud praamikohad väljumisega 10.07  Pärnu-Ringsu ja 14.07 Ringsu-Pärnu.

Laagrisse registreerumine (NB! Laagri osalejate arv on täis saanud, soovi korral võite saata korraldajatele teate, et paigutaksime teid ootelehele puhuks kui keegi ära langeb.) 

Lisainfo: 

Karoliina Kreintaal, kunstiline juht See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kairi Leivo, korraldusjuht See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel. 56918768

 

Ruhnu viiulilaagri toimumist toetavad rahvakultuuri sihtkapital, Saaremaa ekspertgrupp ja Rahvakultuuri keskuse Saarte programm.

 ruhnu1