Vaata lisaks

EDASIJÕUDNUTE KURSUS


Õpetajad: K. Leivo, J. Suits, C. Roose, J. Suits, A. Reier, M. Paberits, K. Kukk, T. Kirsipu, U. Võsa

Koht: Pärimusmuusika Ait, Viljandi

Aeg: 3.-6. aprill 2017 KURSUS ON KOMPLEKTEERITUD!

Tähelepanu! Korraldame suure huvi tõttu lisakursuse 10.-13. aprill 2017! 

Eelkõige koolide ja lasteaedade õpetajatele ning huvijuhtidele mõeldud edasijõudnute kursus tutvustab regilaulu, pärimustantse, laulumänge, kandle- ja parmupilli põhivõtteid ning äratab mõtteid pärimusmuusika ja -kultuuri kaasamiseks igapäevatöös lastega. Edasijõudnute rühma ootame õpetajaid, kes on läbinud algajate kursuse või kasutavad oma töös aktiivselt pärimusmuusikat.

Kursuse nüüd juba avalik hüüdnimi on pärimusmuusika-SPA. Me teame, et õpetajate argipäev on intensiivne ja et koormus on suur ning pakume võimalust tulla Viljandisse, korraks oravarattast välja astuda, et leida pärimusmuusika enda seest üles. Meie usume, et kõige paremini õpetab pärimuskultuuri õpetaja, kellel on isiklik ja emotsionaalne side pärimusmuusikaga. See tähendab teisisõnu seda, et kui õpetaja silm särab, võib ta ka sütitada huvi lastes.

Kõik kursuse pärimusmuusika õpetajad õpetavad muusikat, laule, tantse ja mänge matkimismeetodiga. Õpetaja näitab ja õppija proovib järgi. Õpitud laulud, tantsud, mängud jms filmime kursuse jooksul ja materjali saadame peale kursuse lõppu kursuslastele. Kõik on selleks, et kogu rõhk läheks tegemisele ja kogemisele, mitte üles märkimisele.
Peale kursust on õppijatel võimalik läbi viia iseseisev töö, mille raames ta kasutab kursusel õpitut omaenda õpilaste/lastega. Kui iseseisev töö on läbi viidud, analüüsitud ja kirjalikult esitatud August Pulsti õpistule, saab õppija tunnistuse 160 tunni eest.

Hind: Kursus on tasuta tänu Haridus- ja Teadusministeeriumi toetustele.
Ööbimine: Pakume ööbimist Pärimusmuusika Aidas 7€/öö

Registreerimine kursusele 3.-6. aprill 2017 KURSUS ON KOMPLEKTEERITUD!

Registreerimine kursusele 10.- 13.aprill 2017