Vaata lisaks

Aeg: 24.-27.08.2017

LAAGER JÄÄB ÄRA!

Koht: Kandlekoda, Kumma küla, Kehtna vald, Raplamaa

Juhendajad: Helle Suurlaht, Pille Karras, Janne Suits, Margit Kuhi, Aivar Arak

Suvine kandlemängulaager annab võimaluse süveneda 4 päeva jooksul erinevate kannelde mängutehnikatesse ning osalejale unikaalse kogemuse proovida kõiki eri kandletüüpe ise mängida.

Kursusel saavad kõik osalejaid juhendust mängida eri kandleid alg- ja edasijõudnute tasemel ja lisaks sellele pedagoogilist poolt, et saada julgust hakata ka ise kandlemängu õpetama.

Kursusel saab õppida ja näppida erinevaid kandleid ning avastada enda jaoks uusi kandlemängu võimalusi. Mängimisele tulevad 6-7 ja 10-keelne kannel, külakannel, rahvakannel ja hiiu kannel.

Ootame kursusele eelkõige juba kandle õpetamis- ja mängupraktikat omavaid kooli, muusikakooli ja lasteaia õpetajaid, kuid ka teisi kandlemänguhuvilisi.

Kursuse maht: 40 tundi

Ööbimine: Kandlekojas oma madratsi ja magamiskotiga

Info: Margit Kuhi, 55687474, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Laagritasu: 100 € (sisaldab pilliõpet, tervislikku ja kosutavad sööki 3 korda päevas, magamispaika, alllikal käimisi, kiikumisi, sauna ja head seltskonda)

Saades laagrijuhi  kinnituse laagris osalemise kohta, palume kanda tagastamatu garantiisumma 20 € MTÜ Kandlekoda arveldusarvele Swedpangas EE852200221063549332. Ettemaks garanteerib koha laagris!

Ülejäänud 80€, peab olema laekunud MTÜ Kandlekoda arvele hiljemalt 20. augustiks 2017. Makse selgituseks tuleks märkida "Kandlelaager" ja oma nimi.

REGISTREERIMISLEHELE

kannel veebisuurus